Inhoud Colofon Algemene ledenvergadering 2 2009 een fantastisch vlinderjaar 10 Anna Almekinders Op stap met de Visdiefjes 12 Eric Waals en Jan Janssens Een jaar van de zoogdierwerkgroep 15 Danny Bauwens Gewone agrimonie, van de wal in de sloot 16 Awie de Zwart Maatschappelijke stage is leuk en leerzaam 17 Carlos de Smit De huiszwaluw (Delichon urbicaj 18 Piet du Burck Gierzwaluwen in Groede 19 Petrus van 't Westeinde KWAK..., maar neer in Uzendijke 20 Hank Prins Honger maakt rauwe bonen zoet 21 Jaap Poortvliet Korte berichten 22 Veldwaarnemingen 23 Petrus van 't Westeinde Agenda 24 IVN natuurgidsencursus Zeeuws- Vlaanderen 24 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 36e jaargang, nr. 1 Lente 2010 U kunt'zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden overgemaakt op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West Zeeuws-Vlaanderen, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijkheid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illus trator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens en Hans van Kuijk. Kopij kan gestuurd worden naar: redactie@duumpie.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Ganzen en zwanen op het Moershoofd Geert Janssens] Ontwerp Duumpjeslogo is gebaseerd op de omslagtekening van Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging 't Duimpje West Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2010 | | pagina 3