Inhoud Colofon 't Duumpje Nieuwe bestuursleden 2 Jo Timmers, Patricia van Veen-de Rechter, Hans Enkelaar Het raadsel van het Watervorkje 4 Awie de Zwart Kleine zwanen in West-Zeeuws-Viaanderen 5 Jaap Poortvliet Biodiversiteit, zwart-wit 7 Anna Almekinders Slakkeninventarisatie Groote Gat Sint Kruis e.o. 9 Harry Raad Bijen in West-Vlaanderen 11 Final countdown of zonnige toekomst Hans van Kuijk Teveel kraaiachtigen? 14 Roger Blaakman In memoriam Joke Belderok 17 Jaap de Hulster Veldwaarnemingen 18 Petrus van 't Westeinde Korte berichten 19 Agenda 20 Groenling bij visdiefje in de tuin gefotografeerd (Ruben steuteii Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 36e jaargang, nr. 2 Zomer 2010 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden over gemaakt op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West Zeeuws-Vlaanderen, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illustrator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens en Hans van Kuijk. Kopij kan gestuurd worden naar: redactie@duumpje.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: Jonge merels voorjaar 2010 Hans van Kuijk). Ontwerp Duumpjeslogo is geba seerd op de omslagtekening van 'Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging West Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2010 | | pagina 3