Patricia van Veen-de Rechter (Hans van Kuijk], Deze combinatie van liefde voor de natuur en mijn kennis van de financiële wereld was voor mij een reden om mij als penningmeester voor 't Duumpje beschikbaar te stellen. Samen met alle vrijwilligers en leden van 't Duumpje hoop ik op een plezie rige samenwerking. Patricia van Veen-de Rechter Hans Enkelaar Tijdens de laatste algemene ledenver gadering in Biervliet ben ik benoemd tot lid van het bestuur van 't Duumpje. Een voor mij heel vertrouwde naam. Thuis werd heel vaak over 't Duumpje gesproken. Winterkoninkje oftewel 't Duumpje. Een klein maar luidruchtig vogeltje en dat was dan ook de metafoor die de toen malige oprichters voor ogen hadden. Ik ben niet zo gepokt en gemazeld in de natuur als vele duumpjesleden maar ik denk dat ik af en toe wel een partij tje kan meeblazen als het gaat om het besturen van een vereniging. Die inzet is er wat mij betreft en in overleg met het bestuur zullen de taken worden verdeeld. Ik ben geboren in Oostburg en na met Suzan getrouwd te zijn in Sluis uitge weken naar de Randstad, teruggezakt naar Walcheren om vervolgens op Zuid Beveland terecht te komen. Uiteindelijk, zonder opzet, en dus door puur toeval, weer beland in West Zeeuws-Vlaanderen. Onze twee kinderen hebben hier een prachtige jeugd gehad en komen graag af en toe terug naar de streek. Vorig jaar zijn wij verhuisd van Sluis naar Breskens en sinds 1.1.2010 ben ik met de VUT. Hans Enkelaar (Hans van Kuijk]. Dat was in vogelvlucht een korte im pressie van mijzelf. De rest komen jullie vanzelf wel te weten. Hans Enkelaar Steenuil (Jaap Poortvliet], Hermelijn (Jaap Poortvliet],

't Duumpje | 2010 | | pagina 5