Inhoud Colofon 't Duumpje Verslag algemene ledenvergadering Eric Blaakman Duumpjesavond 2010 Digitale nieuwsbrief 't Duumpje Jo Timmers 4 4 Groot streepzaad e.a. in het kielzog van de schaapskudde 5 Awie de Zwart Hazen en konijnen, een wereld van verschil 6 Danny Bauwens Gelezen 7 Anna Almekinders Recreatie in natuurgebieden 8 Jimmy Pijcke Excursie vlinderwerkgroep 9 Hans van Kuijk Overdonderd, de Liter 2010 10 Theo Buisse Waar was jij toen Nederland van Brazilië won? 12 Hans van Kuijk Slakken in ventarisatie Piaskreek 13 Harry Raad Functionele biodiversiteit. Met de paplepel ingegoten 16 Anna Almekinders De vijand te slim af 17 Anna Almekinders Veldwaarnemingen 19 Petrus van 't Westeinde Euro Bird Watch 19 Korte berichten 19 Petrus van 't Westeinde Agenda 20 Dit verenigingsblad verschijnt 4 maal per jaar, 36e jaargang, nr. 3 Herfst 2010 U kunt zich abonneren op dit verenigingsblad door lid te worden van 't Duumpje. De jaarcontributie bedraagt: 15,00. Voor jeugdleden tot 16 jaar: 7,50. Dit bedrag kan worden over gemaakt op rekeningnummer 36.95.16.338, Rabobank West Zeeuws-Vlaanderen, t.n.v. 't Duumpje, Oostburg. Artikelen in dit blad worden geplaatst onder verantwoordelijk heid van de schrijver. De naam van de fotograaf of de illustrator is steeds tussen haakjes vermeld in het bijschrift. Redactie: Anna Almekinders, Jan Janssens en Hans van Kuijk. Kopij kan gestuurd worden naar: redactie@duumpie.nl. De inleverdata voor kopij zijn 1 februari, 1 mei, 1 augustus en 1 november. Het blad komt dan een maand later uit. Foto voorpagina: WantS Op maïSblad tHans van Kuijk], Ontwerp Duumpjeslogo is geba seerd op de omslagtekening van Typisch Thijs', getekend door Eric van Rootselaar Dit is een uitgave van Natuurbeschermingsvereniging 4 West Zeeuws-Vlaanderen

't Duumpje | 2010 | | pagina 3