Duumpjesavond 2010 Digitale nieuwsbrief 't Duumpje Eric Blaakman voor hun jarenlange dienst en overhandigt hen een vetleren medaille, een Duumpje-broche en een bon. 8. Rondvraag Hans van Kuijk vraagt het bestuur om aan dacht voor de contacten met werkgroepen, nu drie bestuursleden zijn weggevallen. Jo Timmers antwoordt direct dat er in het bestuur naar de taakverdeling zal wor den gekeken. Verder zou Hans het aardig vinden om een foto en korte introductie van de nieuwe bestuursleden voor het verenigingsblad en de website te mogen ontvangen. Herman van de Voorde vraagt naar de stand van zaken van de gekapte populieren bij het Grote Gat Oostburg. Sjaak Herman meldt dat HZL al met bomen is gekomen, de rest zal later worden gekapt en geplant, en dan kan pas worden gekeken of voldaan is aan de afspraken. Theo Buijsse vindt zich, hoewel niet ver bonden aan een werkgroep wel een actief lid. De communicatie van bestuur met die leden (en feitelijk de hele achterban] vindt hij gering. Hij stelt dat acties van zijn kant, om meningen van zo veel mogelijk leden te bevragen, niet door het bestuur worden omarmd. Het bestuur antwoordt zelfs maar mondjesmaat op zijn eigen mails. Walter de Milliano licht toe dat de vragen en opmerkingen van Theo wel degelijk zijn opgepakt, echter op eigen tempo en onder eigen voorwaarden van communicatie. Zo komen de standpunten van projecten geleidelijk op de website. Verder vraagt Theo Buijsse wat de rol van 't Duumpje nog is bij de rondweg Aarden burg. Leo van de Broeke licht toe dat het gaat om een principieel beroep inzake de Flora en Fauna toets. Theo vindt dat dit draagvlak kost. Op zaterdag 25 september a.s. wordt voor alle leden van 't Duumpje de jaarlijkse Duumpjesavond gehouden, waarop we aandacht uit willen laten gaan naar het thema Biodiversiteit. Het programma ziet er voorlopig als volgt uit: We beginnen om 16.00 uur met koffie op De Zwinhoeve, Duinweg 1 in Retranchement. Dan volgt een rondwandeling door Kievitte- en Oudelandsche polder. Bij terugkomst in de Zwinhoeve (ca. 18.30 uur], is er een eenvoudig warm buffet. Daarna volgt dan een presentatie door Wannes Castelijns van de stafafdeling Ecologie/Monitoring van het Zeeuwse Landschap. Voldoende tijd daarna voor discussie, eventuele inbreng van werkgroepen en een gezellig samenzijn. We willen een bijdrage in de kosten (voor koffie, buffet en 2 consumpties] van u vragen van 7,50 p.p., te voldoen bij binnenkomst. Wilt u aan deze Duumpjesavond deelnemen, dan willen we dat graag vóór 10 september a.s. weten. Aanmeldingen, o.v.v. aantal perso nen, naar secretariaat@duumpje.nl. Wij hopen u op deze middag/avond te ontmoeten. Het Bestuur Daarmee sluit Walter de Milliano de ver gadering af en geeft het stokje over aan Jo Timmers. Die luidt de pauze in. PAUZE Na de pauze volgen drie filmpjes over de omgeving van West-Zeewsch-Vlaanderen en een specifiek object, 't Hoompje, ge maakt door Frans ten Broeke. Verslag is opgemaakt door Eric Blaakman en goedgekeurd door de interim-voorzitter van de Algemene Ledenvergadering op maandag 12 april 2010. Op momenten dat daartoe aanleiding bestaat, wil 't Duumpje graag een digitale nieuwsbrief uitsturen om u snel van actuele informatie te kunnen voorzien. Door al haar leden goed op de hoogte te houden denkt de vereniging te kun nen bijdragen aan een positiever beeld en een breder draagvlak voor natuur- en natuurbescherming in West Zeeuws Vlaanderen. Wilt u ook goed geïnformeerd blijven en is uw e-mail adres nog niet bij de vereniging bekend, stuur dan een mail naar: secretariaat@duumpje.nl. en vermeld: Ja, ik wil in de toekomst graag de Duumpjes nieuwsbrief ontvangen. Wij zullen de nieuwsbrief zodanig distribue ren, dat uw e-mail adres niet bij andere ontvangers bekend wordt. Kievittepolder Hans van Kuijk Oudelandsche Polder (Hans van Kuijk]. E.J. Blaakman, notulist/bestuurslid W.A.J. de Milliano, interim-voorzitter.

't Duumpje | 2010 | | pagina 6