Knotprogramma seizoen 2013 - 2014 17 De tijd vloog om, lekker lunchen met een lekkere koek, erwtensoep en warme choco- melk van boswachter Leo, want buitenlucht maakt hongerig Ook de knotploeg liet het zich goed smaken. De middageditie verliep net zo vlot als de morgen, kinderen genoten en er waren ook wat nieuwe gezichten bij en die hadden zoiets van "We worden vuil, nou en...?" We hebben thuis een wasmachine en een warme douche doet wonderenen aan de glimlach op de gezichtjes kon je zien dat ze er zin in kregen. En vuil werden ze! Broeken, jassen, laarzen en schoenen wer den voorzien van een laagje slik en blubber, handen werden vies, maar er was niemand die er om maalde. En helaas, aan alle leuke dingen komt ook weer een eind en mama's en papa's stonden hun kroost al op te wachten bij de tent. Nadat alle apen, beren, cavia's en dino's zich weer verzameld had den, kregen ze nog een lekkere appel mee. Al die blije gezichtjes, moe maar voldaan konden mee naar huis. Als we terugblikken op de dag kan niet anders gezegd worden dan dat de kinderen zich enorm vermaakt hebben en ook wij als begeleiders een superdag gehad hebben. Met dank aan alle vrijwilligers die deze dag succesvol hebben doen verlopen. Volgend jaar weer....? Jazeker. Namens Dilia, Frans, Raven, Irene en mezelf tot ziens bij de Visdiefjes. Maatschappelijke stage Onze vereniging is ook dit jaar weer gast heer voor leerlingen van het Zwincollege. Al een aantal jaren geven jongens en meisjes invulling aan hun maatschappelijke stage door mee te werken in onze werkgroep landschapsbeheer. Dit seizoen komen 11 leerlingen onze gelederen versterken, waar van er deze zaterdag 8 aanwezig waren. Er doen geruchten de ronde als zou men deze stage willen afschaffen. Dat zouden we jammer vinden. EHet is een prima zaak als jeugdigen, als onderdeel van hun 'vorming', zien welke voldoening het geeft iets voor een ander te doen. Als vrijwilliger. En of dat nu inhoudt datje in een bejaardentehuis koffie schenkt voor ouderen, dan wel een bijdrage levert aan instandhouding van onze natuur, is verder om het even. Contactpersoon bij 't Duumpje voor onze stagiairs is Roger Blaakman. 14 december en 4 januari Familie Van Gorp, Maaidijk 9, Oostburg. Knotten. De helft van het afkomend hout is voor de deelnemers. 18 januari 's Ochtends: Familie Elerwig, Klein Brabant 30, Waterlandkerkje. 7 stuks knotten. Afkomend hout voor de deelnemers. 's Middags: Marjolein van Vieaen. Catheliinewea 1 Oostburg. 9 knotbomen uitdunnen, 8 stuks afzetten. Helft afkomend hout voor de deelnemers. 1 februari en 15 februari Argen Goossens, Noorddijk 60 te Biervliet. Knotten. Helft afkomend hout voor de deelnemers. 15 maart Fam. E. de Smet, Watervlietseweg18 te IJzendijke. Knotten. Afkomend hout voor de deelnemers. 29 maart Onderkomen Schaapskudde, Mosterdweg 2a in Oostburg. Knotten. Afkomend hout voor deelnemers. Het is raadzaam, kort voordat u aan een knotdag deelneemt, nog even de locatie te verifiëren. Wijzigingen zijn altijd mogelijk. Contact landschapsbeheer Gerard van Daele, Ravelijnstraat 7,4515 BM IJzendijke, tel.(0117)301835. gvdaele53@zeelandnet.nl 1 maart Fam. R. Claeys, Watervlietseweg 20 te IJzendijke. Knotten. Afkomend hout voor de deelnemers.

't Duumpje | 2013 | | pagina 17