DE AUTEURS VAN DIT JAARBOEK A.P. Buijs, geboren te Middelburg in 1925, was, na werkzaam te zijn geweest bij lager onderwijs en mulo, leraar wiskunde aan het Goese Lyceum. O.W. Hoogerhuis (1943) legde doctoraal examens af in de economische wetenschappen aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam (1974) en in de geschiedenis aan de Rijksuniversiteit te Leiden (1986). Hij is momenteel werkzaam als provinciaal archiefinspecteur en o.a. voorzitter van de Stichting Kadastrale atlas Zeeland. L.F.S. Jansen. Terneuzen 13 februari 1946. Diploma HBS-A 1964, diploma's boekhouden, bedrijfseconoom, Avond-MTS, Weg- en waterbouw 1978. Thans werkzaam bij B.V. Betonfabriek Haringman te Goes als adjunct-directeur. Amateur-historicus met voorkeur voor sociaal- economische en demografische vraagstukken. A.P. de Klerk (1949). Na studie historische geografie aan de Vrije Universiteit (Amsterdam), wetenschappelijk medewerker aldaar. Sinds 1985 docent historische geografie Universiteit van Amsterdam. Adres: Valeriuslaan 27, 1422 HR Uithoorn. A.L. Kort (geb. 1955), studeerde nieuwste geschiedenis aan de Vrije Universiteit (Amsterdam), waar hij in 1982 het doctoraal examen cum laude aflegde. Hij is werkzaam als leraar geschiedenis aan het Goese Lyceum. J.H. Rombach (Utrecht 1928) studeerde rechten te Amsterdam en Groningen, werkte bij het hoofdbestuur van het Neederlandse Rode Kruis, afdeling Internationale Zaken, liep tijdens zijn studie aan de rijksarchiefschool stage bij het Algemeen Rijksarchief en is thans verbonden aan het gemeentearchief van Alkmaar waar hij de laatste hand legt aan de inventaris van het familiearchief Van Foreest. 111

Historisch Jaarboek Zuid- en Noord-Beveland | 1987 | | pagina 113