LOON NAAR WEGEN. DE VERENIGING ..WEEGBRUG DE EENDRACHT" TE WOLPHAARTSDIJK, 1898-1966 b. Het bestuur Het bestuur was in 1898 als volgt samengesteld: voorzitter A.J. van Dalen; secretaris A. op 't Hof; penningmeester J.M. Mol; commissaris en vice-voorzitter S.J. Klompe; commissaris C. Flipse. In 1899 werd J. van Damme in het bestuur gekozen in plaats van C. Flipse. In 1909 trad A.J. van Dalen af als voorzitter en verliet daarmee het bestuur. S.J. Klompe volgde Van Dalen op als voor zitter en J. van Damme werd tot vicevoorzitter gekozen. L. Overbeeke werd door de algemene vergadering als nieuw bestuurslid gekozen. In 1916 werd J. van Damme wegens het overlijden van A. op 't Hof als secretaris aangewezen, L. Overbeeke volgde hem op als vice-voorzitter. J. van de Voorde werd door de algemene vergadering als nieuw bestuurslid gekozen. In 1923 werd wegens het overlijden van J.M. Mol door de algemene vergadering zijn zoon M.J. Mol als penningmeester benoemd (15). In 1930 vond weer een verandering in de samenstelling van het bestuur plaats door het overlijden van de voorzitter S.J. Klompe. Voorzitter werd L. Overbeeke, vice-voorzitter J. van de Voorde. Als nieuw bestuurslid werd J.M. Klompe (zoon van S.J. Klompe) gekozen. J. van Damme bleef secretaris en M.J. Mol penningmeester. Op 16 juni 1945 trad J. van Damme af als secretaris, maar bleef nog aan als bestuurslid. Hij werd opgevolgd door J.M. Klompe. Op 10 april 1948 werd M.J. Mol als penningmeester opgevolgd door A. Koert, die daarbij tevens als nieuw lid tot het bestuur toetrad. Met ingang van 18 maart 1950 werd J. van Damme als bestuurslid opgevolgd door zijn zoon J.C. van Damme. In 1958 was het bestuur als volgt samengesteld: voorzitter L. Overbeeke, secretaris J.M. Klompe, vice-voorzitter AKoert, penningmeester Ph. Cok en lid J.C. van Damme (16). Wolphaartsdijk, de oude weegbrug bij het Veer, 1983. Foto door B. van de Plasse, in bezit van het Gemeentearchief Goes. 83

Historisch Jaarboek Zuid- en Noord-Beveland | 1989 | | pagina 85