De auteurs van dit jaarboek A.P. Buijs, geboren Middelburg 1925. Hij werd na functies bij het basisonderwijs te Schoondijke en Kapelle leraar aan de Dusseldorpschool voor ULO te Goes en tenslotte wiskundeleraar aan het Goese Lyceum van 1963 tot 1984. Van hem verschenen diverse publicaties over de Goese rekenmeester Comelis Franssen Eversdijck. M.J. Ie Clercq. geboren Kapelle 1922, studeerde werktuigbouwkunde aan de HTS te Dordrecht (1943) en de Technische Universiteit te Delft (1948). Hij was directeur van Meterfabriek-Schlum- berger te Dordrecht. J.W. Minnaard, geboren Sinoutskerke 1946, studeerde Chemie en chemische technologie aan de Technische Universiteit te Delft. Hij is momenteel werkzaam in de industrie en beoefent daarnaast de historische geografie en genealogie van zijn geboortestreek. P.S.G. Raas, geboren 1941, volgde een bouwkundige opleiding en werkt sinds 1970 als bureauchef bij de gemeente Borsele. Als amateurhistoricus houdt hij zich intensief bezig met de geschiedenis van zijn woon- en geboorteplaats 's-Heerenhoek, waarover hij enkele boeken publiceerde. J.M.Smits, geboren Schore 1961, behaalde in 1985 deMO-akte geschiedenis, en slaagde in 1989voor het examen middelbaar archiefambtenaar. Thans werkt hij tijdelijk bij het gemeentearchief van Goes. W. de Vries, geboren 1964, studeert geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Utrecht. Hij is met name geïnteresseerd in geautomatiseerde verwerking van historische gegevens. Hij is werkzaam als automatiseringsmedewerker bij Remia c.v. te Den Dolder. 104

Historisch Jaarboek Zuid- en Noord-Beveland | 1990 | | pagina 106