72 73 Uitgaven en drukwerken. Een groot aantal drukwerken heeft in de laatste vijfjaren voor rekening van het genootschap de pers verlaten. Na eene minder geslaagde proeve om bij openbare inschrijving al de benoodigde drukwerken te doen aannemenheeft het bestuur de levering daarvan wederom bij onderhandsche over eenkomst opgedragen aan de heeren J. C. W. Altorffer alhier. In het jaar 1869 zag, tegelijk met het verslag van het verhandelde in de algemeenè vergadering ter viering van het eeuwfeest en de daarbij behoorende naamlijst van directeuren en leden, waarbij er nog eene in alphabetische orde is ge voegd het tweede vervolg op den catalogus der bibliotheek het lichtalsmede het vervolg op den inventaris der hand schriften en de reeks der zeven catalogi van de voornaamste verzamelingen en kabinetten van het genootschapter voldoe- aan de toezeggingreeds bij gelegenheid van het eeuwfeest gedaan. In den loop van datzelfde jaar kwam ook nog uit het ze ende deel van het archief, bevattende bijdragen van de heeren mr. I. H. de Stoppelaar, dr. A A. Eokker, E. Ca- land en J. van der Baan. In 1870/1 werden gedrukt de catalogus der in dat jaar gehouden tentoonstelling van Zeeuwsche oud- en merkwaar digheden in de provincie Zeeland of elders voorhandenen het derde stuk van den inventaris der Zelandia illustrata bewerkt door den heer mr. M. E. Lantsheer. In 1872 zag het licht het achtste deel van het archief, waarin zijn opgenomen stukken van de heeren mr. G. A. Eokker, mr. M. E. Lantsheer, dr. H. Kern, mr. J. P. N. Ermerins en mr. J. H. de Stoppelaar. Tegelijk met dat stuk werd aan de directeuren en leden die het verlangdentoe gezonden een algemeene titel en inhoudsopgave voor de twee deelenwaarin nu de reeds verschenen zeven stukken van het archiefdes verkiezendekunnen worden vereenigdte Koninklijke academie van wetenschappen, te Amsterdam. Hollandsche maatschappij van wetenschappente Haarlem. Maatschappij der Nederlandsche letterkunde, te Leiden. Bataafsch genootschap der proefondervindelijke wijsbegeerte, te Botterdam. Teylers genootschap, te Haarlem. Provinciaal Utrechtsch genootschap van kunsten en wetenschappente Utrecht. Historisch genootschap gevestigd te Utrecht. Noordbrabantsch genootschap van kunsten en wetenschappen, te 's Herto genbosch. Priesch genootschap van geschied-, oudheid- en taalkunde, te Leeuwarden. Bataviaasch genootschap ran kunsten en wetenschappen, te Bataria. Koninklijk oudheidkundig genootschap, te Amsterdam. De Nederlandsche maatschappij tot bevordering van geneeskundete Am sterdam. Société d'archéologie dans le duché de Limbourg, te Maastricht. Académie royale des sciences, des lettres et des beaux arts de Belgique, te Brussel. Oudheidkundige kring van het land van Waas, te Sint Nicolaas. Société scientifique et littéraire du Limbourg, te Tongeren. Institut Luxembourgeoiste Luxemburg. Société franqaise de numismatique et d'archéologie, te Parijs. Société académiquete Cherbourg. Société des sciences naturelles, tc Cherbourg. Literary and philosophical society of Manchester. K. K. geologische Reichsanwaltte Weenen. Naturwissenschaftliche Vereinte Weenen. Reale comitato geologico d'ltaliate Florence. Société impériale des naturalistste Moscou. Kongl. Svenska Vetenskaps Akademien, te Stockholm. Kongl. Norske Universitet, te Christiania. Videnskabs Selskabet, te Christiania. Smithsonian institution, te Washington. The departement of agriculture of the United States of Americate Washington. The United States patent office, te Washington. The national academy of sciences, te Washington. Boston American academy of arts and sciences, te Boston. The Boston society of natural history, te Boston. The Ohio State agricultural society, te Columbus Ohio. The academy of sciences of St. Louis (Missouri). Newhaven Connecticut academy of arts and sciences. The Californian academy of natural sciences, te San Francisco. The Melbourne public library, te Melbourne (Australië).

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1874 | | pagina 39