58 59 Benige b°- Balthazar J. J. M. de Borst Verdoom. Be oorsprong en de Mr. K. W. Brevet. Benige beginselen Be Bomeinsclb' Januari. Mr. W. Polman Kruseman. Het soci- Het hedendaagsche so ever Mr. A. C. A. Jacobse Boudewijnse. Het brie- kleinere voornamelijk in van der Ley. Charles "Robert Graaf Hendrik van Het ontstaan en de waarde van November. Mr. M. Jacq. de Witt Hamer. schouwingen over de roeping van den advocaat. December. W. J. Wendel. Indefer entisme {onverschil ligheid} in zake godsdienstig geloof. 1886. Januari. Dr. H. Japikse. Be vloeibaarmaking van van oor- Over alchymie. Tondel in den strijd. Be enkele en December. Dr. P. P. J. Sibmacber Zijnen. Bekker’s Betooverde wereld. 1890. Februari. L. A. E. Darwin. Maart. Breder ode. November. Joh. L. van der Pauwert. Multatuli. van der Harst. Het verleden der pharmacie. P. Polet. Benige punten betreffende de gassen. Februari. Dr. J. J. Couvée. Maart. Dr. G. Smit Sibinga. November. Mr. W. PolmanKruseman. de dubbele standaard. December. Dr. J. C. Bolle. Benige beschouwingen over tuberculose. 1887. Januari. F. G. de Liefde. Heinrich von Kleist en zijne beteekenis voor de Buitsche letterkvmde Februari. Dr. J. Siemens. Be Baustsage. Maart. A. J. Brevet. Het kanaal Terneuzen-Gent November. J. H. O. Heijse. Bie Tragödie des Menschen aus dem Ungarischen von Bmmerich Madach. December. Dr. B. H. Steringa Knijper. keizer Blavius Claudius Julianus. 1888. Januari. J. A. Frederiks. Be bouw en de in richting der woningen in vroegere dagen Zeeland. Februari. Maart. L. K. 1889. Januari. gasindustrie. Februari. vengeheim. Maart. H. Snijders. Be graaf de Mirabeau. November. N. Epkema. Be neutraliteit van staten in geval van oorlog. Mr. S. Gratama Hz. voortgang van het notariaatbijzonder in de Nederlanden. December. T. Kielstra. legendaire verhalen in de letterkunde van ieder volk. 1891. Februari. J. L. Bleeker. Be Hollanders in Buitschland. Maart. logsrecht. November. Dr. J. G. Voegler. Be geschiedenis van het Middelburgsche gymnasium tot het jaar 1575 December. Mr. G. Lucasse. Het jachtrecht in Neder land. 1892. alisme. Februari. H. L. Gerth van Wijk. Is het bestaan eener vloeibare kern der aarde waarschijnlijk Maart. Dr. J. L. Heldring. Be oudheidkundige ont dekkingen te Jerusalem. December. J. H. C. Heijse. cialisme. 1893. Januari. Jac. P. M. Reijers. Ben en ander de Vereenigde staten van Noord-Amerika. Februari. D. van Oostveen. Be stichting en de eerste 60 jaren der Bransche Académie. Maart. Mr. J. P. F. van der Mieden van Opmeer. Be onbillijkkeid van de achterstelling der 18e bij de 17e eeuw ten onzent. In afschrift gedeponeerd in de Zelandia illustrata. Opgenomen in het ArchiefVII2.

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1893 | | pagina 34