67 66 zilveren munten, munt- den inhoud van de oude en de de regentenstukken der gods- een munthuis Mr. G. N. de gouden en de kerkeraad en en exemtiegelden der van Zierikzee; over de kroningsfeesten M. Fokker, Statistiek van Middelburg; Willem Bilderdijk, Bath hernomen; Rocca, Campagne de Walcheren, et d’ Anvers; H. P. Abrahams, de Middelburgsche Courant; M. W. Maclaine Pont, Oud-Zeeuwsche gastvrijheid; Mr. E. Bruin, over de dateering van eenige oorkonden der Hollandsche graven; Robert de Beaucourt de Noortvelde, Une excursion a Middelbourg Mr. R. Bruin, overzicht van archieven der Hervormde Kerken in Zeeland; Mr. L. M. de Rollin Couquerque, Het aasdoms- schependomsrecht in Holland en Zeeland; P. D. de Vos, De Latijnsche school H. J. G. Hartman, gedenkboek te Middelburg; Mr. R. Bruin, het oud-archief van diaconie van Arnemuiden; Dr. J. O. de Man, over huizen te Middelburg; Dr. G. van Epen, Het geslacht van Hoorn; J. P. van Visvliet, het laatste stuk van den door wijlen dien archivaris bewerkten Inventaris van het oude archief der Provincie Zeeland; A. Hollestelle, De drie merkwaardige schellingen; Mej. M. G. A. de Man, Les dutes Zélandaises a la lé gende Luctor et ementor; Dezelfde, De kosten van het bouwen van te Middelburg, 13631365; Dr. J. C. de Man, Levensbericht van J Stoppelaar Mej. M. G. A. de Man, Iets over het Vettewariersgilde te Middelburg en over een tot nu toe onbekenden begrafe nispenning van dit gilde; Napoleon en Marie Marie de Man, over vondst te Vlissingen; Dezelfde, Aanvullingen van mijn Zeeuwsche loodjes; Mr. R. Bruin, De archieven der directe en indirecte be lastingen in Zeeland M. B. G. Hogerwaard, Oeververdediging van Zeeland, vervolgen. Mr. James de Bremery, Supplement op het oorkonden- boek van Holland en Zeeland; Gijsberti Hodenpeyl, Bezoek van Louise aan Zeeland, in 1810; T. Kielstra, Afscheidsrede; Mr. R. Bruin, Servitia, tienden abdij te Middelburg Dezelfdeinventaris van het oude archief van Breskens Mr. J. H. de Stoppelaar, Balthasar de Moucheron; Mr. B. B. W. von Brucken Bock, eene fragment-genea- logie betreffende de familie Reynders. Het Genootschap ontving werken of brochures welke wegeus gebrek aan plaatsruimte hier niet afzonderlijk kunnen genoemd worden geschreven door de H.H. P. Alberdingk Thijm, Baale, de Bie, Dr. R. Bijlsma, H. J. Bool, Dr. T. Broes van Dort, D. H. de Castro Mz., Dr. P. J. H. Cuy- pers, Dr. J. C. van Eerde, Gaston Bérel, Mr. E. Bokker, Dr. H. van Gelder, J. E. ter Gouw, Prof. Dr. J. J. Hart man, Mr. J. J. Heijse, Prof. Dr. W. van Heurck, Prof. Dr. J. M. Janse, Dr. H. van der Kamp, A. C. Kruseman Dr. A. Kuipers, Dr J. 1. van Laar, W. Larners, Dr. J. G. de Man, Marie de Man, W. C. H. Moquette, B. Nagt- glas, W. Chr. Noske, Prudens van Duyse, Mr. L. M Rol lin Couquerque, Dr A. J. C. Snijders, Jhr. mr. Victor de Stuers, Joh. W. Stephanik, J. van derVen, Dr. W. M. de Visser, Dr. G. C. van Walsem, B. W. Westerouen van Meeteren, P. J. Wijminga en Prof. Dr. P. Zeeman.

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1902 | | pagina 27