n u Zilver. Zilver verguld. Brons. Brons. Goud. Zilver. Compositie. Munten. A. Brons. 1741. 1. zijn de ru- Zeer klein model voor a. b. c. d. van Crispina. Koper verguld. 4. Braai gegraveerde penning van de teekenacademie alhier. Met oog en ring. Onbeschreven. Prijs voor doorzichtkunde 5. Z. j. Oude stempel van den prijs- penning van de teekenacademie alhier Is in zilver in de verzameling aanwezig. Vervolg op v. Loon n”. 535. 6. Z. j. Als voren. 7. Zilveren medaille voor 24-jarigen trouwen dienst bij de landmacht. Uitgereikt aan G. Machielse Door Schonberg. Dirks n°. 252Ila. 8. Eerekruis voor belangrijke krijgsver richtingen, gedurende den oorlog met Atjeh 1873—1876. Uitgereikt als voren 9. 187374. Atjeh-medaille. Uitge reikt aan allen, die bij het innemen van den kraton tegenwoordig waren, en ver vaardigd uit de veroverde stukken geschut. Uitgereikt als voren. 10. 1863. Gedenkpenning op de vrijmaking van de Schelde. Afdruk in gisp van dezen uiterst zeldzamen penning. 11. Prijspenning van de tentoonstelling van gas toestellen te MiddelburgBrons. Vervaardigd door Hart. 1894. Gedurende de zomermaanden van 1894, historiepenningen door de conservatrice in de volgende brieken gesplitst en van nieuwe omschrijvingen voorzien. Gedenkpenningen, deze beslaan nu 6 vitrines. Historie- of legpenningen, geborgen in een dubbele vitrine. Noodmunten, deze beslaan ééne vitrine. Vroedschaps- en presentiepenningengeborgen in vi trine a. Gildepenningenschutters- en armenpenningen, deze beslaan ééne vitrine. De aanwinsten waren de volgende Piedfort of dubbele zwaarte Verkade pl. 82. 1. 2. Z. j. Halve pistolet van Luca. Gevonden op den singel achter het station alhier. 3. Z. j. Gouden muntje van Atjeh. Zonder naam van den sultan. Zeer zeldzaam, niet vermeld in het werk van Millies Ducatonnieuwe slagvan Zeeland. B. Munten. 1Romeinsche munt Omschrift: Crispina Augusta 2. Een collectie meest onleesbare Ro- meinsche munten, afkomstig van de oude begraafplaatsen te Domburg, 38 stuks. Met zekerheid zijn er onder van keizer Augus tus, Vespasianus, Lucius Verus, van Eau- e. Mej. de Man. aan het genootschap afgestaan door den con- N°’ 5 en 6 geschenk van NOs 7—9 in bruikleen cierge C. Machielse. Geschenk van den heer W. K. F. Zwierzina te Holwerd. Geschenk van Mej. de Man. Aangekocht. Aangekocht. Geschenk van den heer F. H. J. Martin alhier. Geschenk van den heer H. K. Persant Snoep te Kapelle.

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1902 | | pagina 30