88 89 Brons. Penningen. A. Zilver. de Brons. Zilver. 3 Zilver. 4. Geel koper. Zilver. Brons. Zilver. Koper. Zilver. Zilver. Zilver. Zilver. Zilver. Brons. Brons. Brons. Brons. Dito, gehouden te Amsterdam aan de Hofspelen A. Dingemanse te van drenkelingen. aan de redding 6. burgerij 13. 14. Herinneringspenning te Utrecht Penning opening fruithal te Utrecht Penning tentoonstellinggehouden te van prins 15. 16. Batavia 17. Bezoek der Koninginnen aan Limburg. 18. Een zevental verschillende inhuldigings- penningen van LoosduinenZwolle en Utrecht 19. Industrie-optocht gehouden te Alfen tij dens de inhuldigingsfeestenbenevens een paar insignes 20. Penning Christelijk Volksonderwijs 21. Medaille, uitgereikt aan de deelnemers der //Elf Provinciën”, als herinnering aan het concours hippique, gehouden te ’s-Gravenhage. 22. Insigne, gedragen door de bestuurs leden van de Oranj etentoonstelling gehouden te Middelburg 23. Penning, uitgereikt aan de deelnemers van het sportfeest en festival en aan de veree- nigingendie zich als eerewacht hebben aange sloten bij den historischen optocht, gehouden te Middelburg 24 Insignegedragen door de Bestuursleden van de inhuldigingsfeesten te Middelburg De aanwinsten waren de volgende: 1. Penning vereerd Westkapelle voor 2. Groote medaille ter herinnering aan inhuldiging, vervaardigd door Mayer te Pforz heim Wienecke-medaille De zoogenaamde officieele strooipenning. Zilver en brons. 5. Inhuldigingspenning door Bart van Hove Zilver en brons. Geschenk van H. M. de Koningin. Penningplaat namens de Amsterdamsche aan H. M. aangeboden. Door Wie- necke gemodelleerd 7. Gildepenningen der Wevers en Oud-kleer- koopers te Middelburg 8. Draagpenning met borstbeeld Willem V 9. Prijspenning van het Nederlandsch rund- Verg.koperen veestamboek, afd. Zeelandbrons. 10. Prijspenning festival te Clinge 11. Herinneringsmedaille van de Sociëteit //Ons Genoegen” te Zierikzee Geschenk van het Bestuur dier Sociëteit. 12. Prijspenning internationale hondenten toonstelling te BredaBrons. Verg, koper. Deze alle geschonken door de firma C. J. Begeer te Utrecht. Geschenk van den heer W. K. F. Zwierzina te Alfen. Geschenk van den heer J. H. van der Graaf te Rotterdam. Geschenk van den heer Mr. A. Ferf te ’s-Gravenhage. Geschenk van den Voorzitter. Geschenk van de Hoofd-commissie der inhuldigingsfees- ten te Middelburg. Geschenk van de Feestcommissie. Aangekocht. Aangekocht. Aangekocht Geschenk van het centraal comité voor de feestelijke ontvangst van H. M. te Amsterdam. Geschenk van_den heer J. W. Verhuist te Middelburg. Geschenk van den heer K. J. A. G. baron Collot d’Escury te Boschkapelle. Geschenk van den heer Ed. Grielens te Antwerpen.

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1902 | | pagina 38