Comité van aanbeveling - drs. J.M.M. Polman, Commissaris van de Koning, voorzitter - dr. T. Brandenbarg, voorzitter Wetenschappelijke Raad Zeeland - prof. dr. B. van den Brink, dean University College Roosevelt - ir. A.P. de Buck, voorzitter College van Bestuur Hogeschool Zeeland - W.M. Goedhart, consultant, mede-oprichter van De Zeeuwse Connectie - mevr. S. Kwekkeboom-Janse, ondernemer, zakenvrouw van het jaar 2001 - drs. R.J. van der Zwaag, voorzitter Vereniging van Zeeuwse Gemeenten Alle jubileumactiviteiten: 9 maart - ZB\ Planbureau en Bibliotheek van Zeeland Filosofisch symposium met Denker des Vaderlands prof. René ten Bos, prof. Jos de Mul en dr. Ad Verbrugge. 14 maart - Oostkerk, Middelburg Start Goedaert Conferentie met publiekslezing en concert. 15 maart - Burgerzaal, Stadhuis Middelburg Voortzetting conferentie met serie lezingen rond thema Goedaert. 16 maart - Cinema, Kloveniersdoelen, Helmplein, Zeeuws Museum e.a. Filmmatinee in kader Goedaert Conferentie, workshops onder leiding van Lies- beth Labeur. Lezingen en afsluiting conferentie. 26 april - Museum Het Warenhuis, Axel Opening tentoonstelling 'Kijk naar beneden, dan zie je meer'; tot 19 oktober. 22 mei - Historisch Museum De Bevelanden, Goes Opening tentoonstelling 'Uitmuntend!', de veelzijdigheid van penningen, munten en ander geld; tot augustus. 30 mei - Terra Maris, Oostkapelle Opening tentoonstelling 'Vikingen op Walcheren? vondsten, verhalen, feiten en fabels' met buitenactiviteiten; gehele zomer. 102 2018

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2018 | | pagina 104