Jaarverslag van de Werkgroep Muziek over 2018 Het bestuur kwam vier maal bijeen ter bespreking van de lopende be stuurszaken, waaronder het organiseren van concerten. De samenwer king met andere Zeeuwse partners is geïntensiveerd. Naast samenwer king met Stichting Incanto wordt ook samenwerking gezocht met de Zeeuwse Concertzaal. Vergaande samenwerking is noodzakelijk om het dalend aantal le den en concertbezoekers het hoofd te bieden. De omvang van de instrumentencollectie bleef ongewijzigd. Er zijn geen in strumenten aangekocht of verkocht. De volgende activiteiten werden in 2018 georganiseerd - 18 januari, Sint-Augustinuskerk, Middelburg. Bart van Oort Petra Somlai, pianoforte. 'Pianomuziek uit de Vroegromantiek', muziek van de 'romantici' Wolfgang Amadeus Mozart, Jan Ladislav Dussek en Franz Schubert. - 2 maart, Sint-Augustinuskerk, Middelburg. Catalina Vicens, klavecimbel virginaal. 'Il Cembalo di Partenopezestiende eeuwse klaviermuziek uit Italië, Spanj e en Engeland. Werken van onder andere Antonio Valente, Claudio Veggio, Antonio de Cabezón en William Byrd. - 20 april, Sint-Augustinuskerk, Middelburg. Teun Wisse, blokfluit Teun Braken, klavecimbel. 'The three men of Haymarket, virtuoze sonates van George Frideric Handel, Charles Dieupart en Jean-Baptiste Loeillet. - 9 november, Oostkerk, Middelburg. Ensemble Wolf, strijkkwartet klarinet. 'Een betoverende Mozart'. Het klarinetkwintet van Mozart werd gebracht als een teder en betoverend werk dat zachtjes zinderde in menselijke warmte en besloten intimiteit. 115

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2018 | | pagina 117