sinds lange tijd weer een uitgave verschenen in de reeks Werken. Het gaat om Reimond Kimpe. Het leven van Jezus in Veere en omstreken, over tekeningen van Reimond Kimpe en ingeleid en toegelicht door Lo van Driel. Het 250-jarig bestaan in 2019 van het Genootschap kwam regelmatig aan de orde. De voorzitter maakt deel uit van de Stuurgroep Jubileum en heeft vergade ringen bijgewoond van de ten behoeve van het jubileum ingestelde werkgroepen en commissies, die hun plannen nader vorm hebben gegeven. Voor het academisch jaar 2017-2018 is de aanstelling van dr. H. Zuidervaart als fellow, in het kader van het fellowship van het Genootschap aan het Univer sity College Roosevelt, met een jaar verlengd. In dat kader heeft de heer Zui dervaart de tweede Blaaubeenlezing gegeven met als titel: 'De interactie tussen wetenschappelijke liefhebbers en academici in het Zeeland van de zestiende tot de negentiende eeuw! Op 10 september 2017 werd op de buitenplaats Moesbosch opnieuw een bij eenkomst georganiseerd, getiteld 'Conservatoren aan tafel. De leden konden daar met vragen en voorwerpen terecht bij de conservatoren. Na afloop heeft de heer Lo van Driel een lezing verzorgd over Reimond Kimpe en over zijn boek Reimond Kimpe. Het leven van Jezus in Veere en omstreken. Op 3 november 2017 werd de vrijwilligersmiddag gehouden in het Zeeuws Museum als blijk van waardering voor alle mensen die zich inzetten voor het Genootschap. Alle vrijwilligers, alsmede de nieuwe leden van het Genootschap ontvingen daarvoor een uitnodiging. Op 18 november 2017 werd weer de Ge nootschapsdag georganiseerd. Een aantal conservatoren van het Genootschap BESTUUR 11 De jaarlijkse Genootschapsdag in het Zeeuws Museum op 18 november 2017.

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2018 | | pagina 13