7. Onderkaak, klein fragment, van grote walviskaak (vinvisachtige geëro deerd; Plioceen algemeen; weinig belangrijk. 8. Gehoorbeen (bulla tympani, middenoor, zit rond de buis van Eustachius) van een Cetotheriidae; ventraal en lateraal sterk beschadigd; Mioceen; algemeen; weinig belangrijk. 9. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een middelgrote Cetotherii- dae; geërodeerd; Mioceen; algemeen; redelijk belangrijk. 10. Onderkaak, klein fragment van een Balaenidae (echte walvissen); Plioceen; vrij algemeen; weinig belangrijk. 11. Schedel, klein fragment, niet gedetermineerd (mogelijk fragment van onder kaak bij processus coronoideus); Plioceen; vrij algemeen; weinig belangrijk. 12. Rib, fragment, van zeekoe; geërodeerd; oligoceen vrij zeldzaam; weinig be langrijk. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een middelgrote Cetotheriidae; geërodeerd; Mioceen; algemeen; redelijk belangrijk. 13. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een middelgrote Balaenidae (echte walvissen); geërodeerd; Plioceen; redelijk algemeen; redelijk belangrijk. 14. Schedelbeen (fragment (processus pseudovalis) van een squamosum) van een middelgrote Cetotheriidae; geërodeerd; Mio-Plioceen; algemeen; redelijk be langrijk. 15. Schedelbeen (pterigoide) van een grote vinvisachtige; goed bewaard; Plioceen; zeer zeldzaam; weinig belangrijk. 16. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een middelgrote Cetotherii- dae; geërodeerd; Mioceen; algemeen; redelijk belangrijk. 17. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een middelgrote Balaenidae; geërodeerd; Plioceen; redelijk algemeen; redelijk belangrijk. 18. Staartwervel van een vrij grote walvisachtige; goed bewaard; Plioceen vrij algemeen; weinig belangrijk. 19. Lendenwervel van een vrij grote walvisachtige; goed bewaard; Mio-Plioceen; algemeen; weinig belangrijk. 2o.Opperarmbeen 'kogel' (caput) van de humerus van een mammoet erg groot; goed bewaard; laat Pleistoceen; redelijk zeldzaam; weinig belangrijk in dien mammoet, belangrijk indien andere olifantachtige. 21. Schedelbeen (fragment van een squamosum) van een vinvisachtige geëro deerd; Mio-Plioceen; vrij algemeen; weinig belangrijk. 22. Bovenkaak (klein fragment van het linker achterste (oplopende) deel van de bovenkaak vanaf het eerste foramen (opening) op de bovenzijde van het bot, VERZAMELINGEN 31

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2018 | | pagina 33