Werkgroep Geologie H.J. (Harry) Raad, voorzitter R.M. (Ruud) Lie, secretaris J.N.A. (Jan) de Quaasteniet, penningmeester H.K. (Hester) Loeff L.P.M.J. (Bert) Wetsteijn Coördinatiecommissie Verzamelingen P.J. (Paul) Aarssen drs. V. (Veronica) Frenks drs. E.J.M. (Liesbeth) van der Geest drs. C.E. (Katie) Heyning drs. R.M. (Ronald) Rijkse drs. A. (Arnold) Wiggers Conservatoren P.J. (Paul) Aarssen, Boeken dr. J.P. (Jan Piet) Bekker, Natuurhistorische Voorwerpen, Landzoogdieren M.E.J. (Mark) Bosselaers, Natuurhistorische Voorwerpen, Zeezoogdieren drs. J.G.M. (Anna) de Bruyn, Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata drs. F. (Erik) van der Doe, Volkenkundige Voorwerpen A. (Aagje) Feldbrugge, Archeologische Voorwerpen drs. V. (Veronica) Frenks, Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata drs. E.J.M. (Liesbeth) van der Geest, Volkenkundige Voorwerpen M. (Marianne) Gossije, Historische Voorwerpen drs. G.R. (Gerard) Heerebout, Naturalia drs. C.E. (Katie) Heyning, Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwerpen drs. K-J.R. (Karel-Jan) Kerckhaert, Munten en Penningen H.K. (Hester) Loeff, Natuurhistorische Voorwerpen, Landzoogdieren F.A.D. (Freddy) van Nieulande, Natuurhistorische Voorwerpen, Mollusken H.W. (Herman) Nijhuis, Natuurhistorische Voorwerpen, Mollusken drs. R.M. (Ronald) Rijkse, Handschriften M. (Rien) Sanderse, Munten en Penningen G.G. (Truus) Trimpe Burger-Mekking, Ruilverkeer drs. I.H. (Ineke) Vogel-Wessels Boer, Historisch-topografische Atlas Zelandia Illustrata Samenstelling bestuur, werkgroepbesturen, commissies en administraties 15

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2019 | | pagina 16