Jaarverslag van de Werkgroep Geologie over 2019 Na het terugtreden van Hester Loeff in 2018 ontstond er een vacature in het bestuur. Marvin Overbeeke werd tijdens de Algemene Ledenverga dering op 25 januari 2019 gevraagd de vrijgekomen plaats in te nemen, een verzoek dat hij accepteerde. Het bestuur kwam naast de Algemene Ledenver gadering in 2019 drie maal bijeen, waarvan een maal om het voorgestelde nieu we ontwerp van de website te bekijken, welke door Lilian en Marvin Overbeeke voor de eerste keer werd gepresenteerd. Eind 2019 telde de werkgroep 73 leden waarvan 37 kernleden, één jeugdlid en dertig Voluta-leden, drie ereleden en twee Genootschapsleden, dit als gevolg van één aanmelding van een jeugdlid en vier opzeggingen. Activiteiten Onze bijeenkomsten (9 maal) werden zoals gewoonlijk gehouden in Grand Café Willem in Middelburg en zeer goed bezocht met een gemiddelde opkomst van ruim 50 pct. Ze werden af en toe ook door enkele niet-leden bijgewoond. De vol gende onderwerpen werden behandeld: - 22 februari: Mark Bosselaers over potvistanden - 29 maart: Victor Hinsbergh over fossiele vissen en otolieten - 26 april: Marvin Overbeeke over zijn afstudeer onderwerp psittacosaurus - 24 mei: John Jagt over zee-egels uit het Krijt - 25 oktober: André Cardon over vuursteen artefacten - 29 november: Hugo Schorer over het KZGW en Freddy van Nieulande over tasselia ordamensis - 20 december: Matt Steijns over de geologie van Limburg

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2019 | | pagina 81