Gewogen (1981Een onderzoek naar de levensvatbaarheid van distributieve voor zieningen in Eïlemeel. BRW-project Schouwen-Duiveland/P.P.D. Zeeland, Kerk- werve/M i ddelbu rg Hond, M. de (1995), Dankzij de snelheid van hel licht: de digitale toekomst uitge legd aan digikenners en digibeten. Het Spectrum, Utrecht. Jobse, R.B., S. Musterd (1994), De stad in het informatietijdperk; dynamiek, pro blemen en potenties. Van Gorcum, Assen. Kempen, R. van, R. Goetgeluk H. Floor (1995), De Randstad uit? Achtergrond bij het verhuizen en willen verhuizen van randstedelingen. Faculteit Ruimtelijke Wetenschappen Universiteit Utrecht, Utrecht. Knippenberg, H. B. de Pater (1988), De eenwording van Nederland; schaalver groting en integratie sinds 1800. SUN, Nijmegen. Koers 2000 of gegist bestek (z.j.), Onderzoek fusie waterschappen Tholen, Walcheren, Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland. Thissen, F. (1991), Ruimtelijke keuzevrijheid op het platteland. Een onderzoek naar de deelname van bewoners aan maatschappelijke activiteiten en het voorkomen van sociaal-ruimtelijk isolement in Oost Zeeu wsch-Vlaanderen. ASGS 36. Instituut voor Sociale Geografie Universiteit van Amsterdam, Amsterdam. Thissen, F. (1994), Ontwikkelingen kernenpatroon Zeeland 1971-1993; ven studie naar de ontwikkeling van het Zeeuwse bewoningspalroon en het gevoerde sprei- dingsbeleid. ASGS 50. Instituut voor Sociale Geografie Universiteit van Amsterdam, Amsterdam. Thissen, F. (1995), Bewoners en nederzettingen in Zeeland: op weg naar een nieu we verscheidenheid. Nederlandse Geografische Studies 191. Instituut voor Sociale Geografie Universiteit van Amsterdam/KNAG, Amsterdam/Utrecht. Verbaan, A.A. (1995), Schaal, technologie en ruimtelijke toekomstbeelden. In: Ruimtelijke verkenningen 1995, Rijksplanologische Dienst, 's-Gravenhage, p 26-39. Werkgroep demografen Randstadprovincies (1994), Bevolking en wonen in de Randstad; analyse en toekomstverkenning. Haarlem. 84

Kroniek van het Land van de Zeemeermin | 1996 | | pagina 88