2905 A 141 16 dec. De Secretaris: iPuijlaert E.P.Sarneel ANDERE ACTIVITEITEN: Ook 1993 was een jaar met talrijke activiteiten waarbij niet aan de weg werd getimmerd. Herhaaldelijk werd vergaderd met milieu-organisaties, toeristische vereni gingen en vooral met zuster-organisaties waarbij een aantal onderlinge afspraken werden gemaakt. Zo namen we ook deel aan de zo succesvolle heemmarkt te Axel die zeer veel belangstelling trok. Dit jaar werd hard gewerkt aan het toegankelijk maken van ons eigen archief en daarin zijn goede vorderingen gemaakt. Het spreekt vanzelf dat ook nu weer veel documentatie-materiaal werd doorgegeven aan studerenden of andere belangstellenden. deze reis gebruik gemaakt van een dubbeldekker, maar dit viel tegen. In het vervolg zal hier natuurlijk rekening mee gehouden worden. Op uitnodiging van prof.Dierick werd op deze dag een interessante tocht gemaakt naar Brugge met 50 personen. Doel was het imaginair museum in het Prinsenhof. BESLUIT Tot slot willen wij nog een oproep doen, om via per soonlijke propaganda nieuwe leden-donateurs te werven voor onze Kring. Neem gerust vrienden en kennissen mee naar onze voordracht-avondenWe zijn er van overtuigd dat ook zij binnen de kortste keren tot onze actieve donateurs zullen behoren. Dank verder aan allen die hebben meegewerkt aan de unieke sfeer, de saamhorigheid en de vriendschap die kenmerkend zijn voor een der grootste, beste en gezel ligste Heemkundige Kringen in Zeeuws-Vlaanderen De Voorzitter: r V F.fcU PUBLICATIES. "Kroniek 28" verscheen eind oktober en is een van de best verzorgde exemplaren geworden, die we ooit hebben uitgegeven. Dat de inhoud geheel oorspronkelijk werk is, maakt deze Kroniek extra aantrekkelijk. Vooral mevr.Sarneel-Antheunis had hierin een groot aandeel, waarvoor we haar erg erkentelijk zijn. Diverse andere auteurs droegen eveneens hun steentje bij. Dit alles, gepaard aan de grote zorg die dhr. J.van Moorten besteedde aan de lay-out en de technische afwerking, maakte dat we trots kunnen zijn op deze publicatie. De redaktie doet hierbij een oproep aan U allen om ook een bijdrage te leveren voor de volgende Kroniek, zodat we ook daar weer met recht trots op mogen zijn. Sas van Gent, 8 februari 1994,

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 1994 | | pagina 5