Schenkingen en Aankopen Schenkingen: Aankopen: 105 en setje foto's. Diverse oude foto's, o.a. één van de versieringen in de RK.kerk. Foto Universaal SvG. Geschonken door Dhr. Vervaert uit S.v.G. Foto voetbalteam douane S.v.G. foto uit 1947/48 Foto.L.Heerwegh-de Meijer, Zelzate. Geschonken door Jan Smidt, S.v.G. Set van 21 foto's afkomstig van Eerste Coöp. Suikerfabriek. Foto's Feyen S.v.G. Geschonken door G. Mechelinck uit Westdorpe, afkomstig uit de nalatenschap van Oswald Brouwer uit Westdorpe. Set van 8 foto's 7 stuks afbeeldingen feestelijkheden Tex-Schelde 1 stuks Jamboree 1937. Geschonken door Mevr.Cuyle-Schalken.M Schilderij met afbeelding Sas van Gent, getuigschrift Geschonken door Dhr.Buyse uit Biervliet Twee aandelen van de Coöperatieve Suikerfabriek. Van Mevr. Yvonne Groenewegen v. Hecke. Een collectie van ca. 150 stuks voorwerpen van de voormalige CSM voor in het industriële museum. Een oude bascule, enkele kop en schotels van de CSM geschonken voor het industriële museum door de heer E.Kalle Een herdenkingsbord van de CSM door Carlo Rougiest uit Sas van Gent Boek van Ferdinand Caiand uit 1904. De Hervormde Gemeente van Sas van Gent.” Sas van Gent in oude aanzichten deel 1( oude uitgave) Sas van Gent in oude aanzichten deel 1( nieuwe uitgave) Geschiedenis der spoorwegen; GT-MT Staats-Spaanse Linies Valorisering van frontierland Zeeuwsch-Vlaanderen. Een planstudie in opdracht van de Provincie Zeeland Sept. 2003 Boek over 25 jarig jubileum van de Eerste Nederlandsche Beetwortel suikerfabriek te Sas van Gent” Ordonnantie, behandelende het lossen en laden van de goederen en de koopmanschappen, over en weder varende door de Vloote van 't Sas van Gent, met het geene daer van dependeert. Kopie van een request uit 1791 handelend over een geschil binnen de Roomse gemeente. Kopie van een request uit 1738, handelend over de Roomse gemeente. Kaartje van Sas van Gent uit 1693

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 2005 | | pagina 107