Oktober 13 Lezingen Januari Februari Maart November December Evenementen In 2005 is de couffre overgebracht van Axel naar Philippine waar deze twee jaar zal verblij ven. De najaarsexcursie werd georganiseerd kroniek Financiën Zie het financiële verslag in deze uitgave. voor 13 september. Een verslag vindt u verder in deze Jean Luc Meulemeester. Tafelen door de eeuwen heen. P.E.M. Stockman. De ontwikkeling van de vestingbouw, 1500 - 1850. Prof. E. Rooms. Politieke en militaire ontwikkeling gedurende de 80-jarige oorlog en de tweede helft van de 17e eeuw. Sandra Dobbelaar. Kleine cultuurhistorische elementen van het Zeeuwse land- schap. Tiny Polderman. Zeeland in de vroege middeleeuwen. Ad Beenhakker. Het ontstaan en ontwikkeling van het landschap rond Sas van Gent. Internet Onze website blijkt een groot succes. 2005 telt een totaal bezoekersaantal van 18.000. De site zal binnenkort worden aangepast voor wat betreft lettertype en kleur. Op deze website staan vele verhalen uit voorgaande kronieken en worden vele foto’s van vroeger en nu getoond. Mededelingen van belang worden eveneens vermeld. De website: www.heemkundigekringsasvangent.nl Reacties kunnen kenbaar gemaakt worden via het emailadres: hksasvangent@zeelandnet.nl Publicaties Kroniek nr. 39, uitgave 2005. Veel materiaal is ons aangereikt om u een fraaie kroniek te be zorgen. Een kalender met foto’s uit van het vroegere Sas van Gent wordt bijgesloten. Continuïteit is alleen gewaarborgd indien voldoende materiaal beschikbaar komt.

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 2005 | | pagina 15