Doelstelling Activiteiten Lidmaatschap Kopij Ruildienst, verkoop jaarboeken en andere publicaties Contactadres: Secretariaat, Poeldijk 27, 4551 GV Sas van Gent. 7 Kopij voor de volgende Kroniek dient uiterlijk 15 september 2006 bij de redactie te zijn ingediend. Instandhouding, inrichting en uitbreiding van het industrieel museum; samenwerking met werkgroep Bolwerk Generaliteit; verzameling en bewaring historische prenten en kaarten. Het beleggen van bijeenkomsten waarbij voordrachten worden gehouden door deskundi gen over de geschiedenis van onze streek. Het organiseren van excursies.g Het publiceren van een jaarboek. Het uitwisselen van publicaties met gelijkgerichte instellingen in binnen - en buitenland. Het instellen en activeren van commissies en werkgroepen betreffende de diverse onder delen van de doelstellingen. Het onderhouden van een eigen website: www.heemkundigekringsasvangent.nl De jaarlijkse bijdrage bedraagt minimaal 15,-- te voldoen op bankrekening nr.: 14.59.26.516. t.n.v. St. Heemkundige Kring Sas van Gent. Hogere donaties zijn mogelijk en van harte welkom indien u ons extra wilt steunen. Onze donateurs ontvangen de “Kroniek” gratis en kunnen deelnemen aan de door de kring georganiseerde activiteiten. Aanmelding, opzegging en adreswijzigingen dienen te worden gericht aan het secretariaat, Poeldijk 27, 4551 GV Sas van Gent. De Stichting heeft ten doel het bestuderen en het doen van onderzoekingen naar de geschie denis van Sas van Gent en omgeving, het organiseren van op dat doel gerichte studies, lezin gen en tentoonstellingen; het inrichten en het exploiteren van een museum, het registreren en vastleggen van gebeurtenissen welke in het heden plaatsvinden, alles in de ruimste zin van het woord.

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 2005 | | pagina 9