Sponsors bedankt PITMAN GOES kl Heidemij in Zeeland De Campveerse Toren 500 jaar vast gebruik: „Stadsherberg" Bij Herman en Magda is gezelligheid troef Zeker als je hun dranken en spijzen proeft Kom ook eens naar den herberg 't Verdronken Land Daar ben je meer welkome vriend als klant Café 't Verdronken Land Hoofdsponsor: Sponsors: •/Tiwv VORMGEVERS DRUKKERS „...om luyden van quaiiteit en andere passanten te logeeren en tracteeren op oostelijke spijzen van zee, vee en veldt" Kaai 2 - 4351 AA Veere Telefoon 01181 - 1291 Koninginnestraat 21 Nieuw-Namen (Emmahaven) Tel.: 01143 - 633 Op bestelling verzorgen wij ook graag al uw maaltijden De volgende bedrijven sponsorden de kook- en serveer marathon van de scholengemeenschap De Wellinge in Middelburg. Strandpaviljoen OASE Domburg Restaurant De Beurs, Vlissingen Beach Hotel, Zoutelande Sandemanbar, Zoutelande Café-Bar Alassio, Middelburg Groente-fruit L. Nijsse, Vlissingen Bloemenboetiek De Appelbloesem, Vrouwenpolder Restaurant La Bonne Auberge, Koudekerke Zeevishandel Stevens, Middelburg Dierenspeciaalzaak Poppe, Vlissingen Breezand bungalow beheer, Vrouwenpolder Disco jojo, Zoutelande Vakkleding Henk Sies, Middelburg Gulpener bier P.C. Koole, Middelburg Café Dorpszicht, Koudekerke Meubelhandel Renaissance, Vlissingen Thoma papier, Middelburg Zuiderbaken, Middelburg Scandia Sauna, Vlissingen Geho horeca-installaties, Middelburg Visrestaurant Middelburg Slagerij Blankenburg, Middelburg Café-restaurant De Kanovijver, Vlissingen Café-restaurant De Boekanier, Vrouwenpolder J.A. Pieters drankenhandel, Middelburg Alle sponsorgelden komen ten goede aan het beheer van het landgoed Ter Hooge. Vogelzangsweg 100 Postbus 107 4460 AC Goes Telefoon 01100-27410 19

Zeeuws Landschap | 1990 | | pagina 19