Achter deze deur gebeurt CïSSgï" EL Jbeurt veel meer dan u waar schijnlijk denkt. Soms dag en nacht, vele dagen in de week, In dit pand worden goed door dachte kommer- ciële strategieën en ideeën op papier ge zet Kreatieve talenten uit 'eigen stal' schrijven hier sterke, wervende teksten en maken perfekte illustraties en (foto-) studio-opnamen, dit alles gevat in een bij- de-tijdse opvallende vormgeving. Een ander belangrijk aspekt is, dat ook de rest van het trajekt (van idee tot drukwerk) hier plaats vindt. Dus de komplete uit werking, met uitgebreide tekst- en beeld- integratie, lithografie, kleurscannmg, film montage en daarna het drukken en af werken, met geavanceerde machines en apparatuur. Kortom alles wat u zoekt op kreatief en grafisch gebied vindt u achter deze deur aan de Westhavendijk 152 te Goes, telefoon 01 100 -13210. sNf^oO kom onze deur eens binnen, u zuil versteld staan. congrescentrum SLOT MOERMOND BV Renesse Telefoon 01116-1788, fax 1754 Ter beschikking staan twee perfekte accommodaties: Het Kasteel twee plenaire zalen drie subruimtes Ridderzaal (restaurant) bar en biljardkamer terras met kasteeltuin, inel. barbecue-mogelijk heden twee slaapkamers. De Orangerie twee plenaire zalen een subruimte ontbijtrestaurant lounge 34 tweepersoons-hotelkamers incl. bad-douche-toilet-wastafel- telefoon-kleuren-t.v. en wekker-radio). Gelegen op 45-hectare tellend landgoed. Rust ruimte in overvloed, vlakbij strand, zee en duinen. Persoonlijke dienstverlening en gast- vriendelijkheid hoog in het vaandel. Betaalbare tarieven voor 2-3-4 en 5-daagse vergaderarrangementen. In oprichting een 9 holes golfbaan. Contactpersoon H. van den Assem direkteur/gastheer.

Zeeuws Landschap | 1992 | | pagina 18