r Advies Techniek Grontmij zeeland A.D. van Gilst De service ABN'AMRO De bank Natuur en landschap Milieu Ecologie Husqvarna 3® M Bij Herman en Magda is gezelligheid troef Zeker als je hun dranken en spijzen proeft Kom ook eens naar den herberg 't Verdronken Land Daar ben je meer welkom als vriend dan als klant Op bestelling verzorgen wij ook graag al uw maaltijden U moet het niet verder vertellen, maar in principe is het niet zo noeilijk om bank te zijn. Met een mooi kantoor, een balie en een kluis net geld kom je een heel eind. Maar De bank zijn, daar komt meer voor kijken. Dan moeten dat kantoor en die balie bemand zijn met vakmensen. Mensen met kennis, ervaring en iets dat tegenwoordig nogal zeldzaam is: behulpzaamheid. Natuurlijk, iedereen laat af en toe een steekje vallen, en dat zal ons ook wel eens overkomen. Maar bij ABN AMRO hebben we ons vast voorgenomen de bank te zijn die de beste service biedt. Bn we laten het niet bij mooie voornemens: ABN AMRO investeert ook daadwerkelijk méér geld in service dan enige andere bank. Dus als u eens wilt weten wat het is om niet met een bank, maar net De bank te praten, bel dan even voor een afspraak. De Husqvarna 39 R is een allround aludmaaier, bekend om zijn veelzijdig heid. Met de Husqvarna 39 R kunt u veel kanten uit. Met een zaagblad zaagt u opgaand hout en struikgewas. Met een speciaal maaiblad maait u onkruid en stug gras. En met de nylon draad maaikop maait u gras op moeilijk bereikbare plaatsen. De 39 R is voorzien van een verstelbare stuurboom, mmfortabel en verstelbaar draagstel en een onderhouds vrije elektronische ontsteking. De Husqvarna 39 R is de leider onder de taludmaaiers. Machines voor Tuin, Groenvoorziening en Tuinbouw Ctifé 't VCrdrOflkdl LclllCl s-Heer Hendrikskinderendijk 103, 4461 EA Goes Telefoon 01100-15351, privé 01100-23531 REPARATIE - INRUIL VERKOOP Koninginnestraat 21, Nieuw-Namen (Emmahaven) Tel. 01143 - 5633 Van Hertumweg 17 Goes Postbus 378 4460 AT Goes Telefoon (01100) 3 26 00 MéérMarkt, da's handig en verstandig... Weet U waarom steeds meer mensen bij de Méérmarkt kopen? Om drie duidelijke redenen: ze betalen altijd minder dan waarop ze rekenden, de keus is er ongeëvenaard groot en vers is altijd vers bij de MéérMarkt. Verser kan het niet! Daarom is winkelen bij ons altijd een verrassende meevaller. Vers, gevarieerd en voordelig. Is dat niet precies wat U zoekt? U wordt er altijd correct en gezellig geholpen en. de MéérMarkt zit lekker dicht bij U in de buurt. 23

Zeeuws Landschap | 1992 | | pagina 23