Pensioen? Nü doen, voor later De ambitie ABN'AMRO bank ASSURANTIËN B.V. Kromme Weele 16 4331 PB Middelburg 01180-15151 Van Kerkhoven's Bouwbedrijf: Ook voor mensen met twee rechterhanden! (f5G5]§ BÜ1BW—IJ1IIM" V Advies Techniek natuur en landschap milieu ecologie Grontmij Van Kerckhoven's Bouwbedrijf BV. n p. Gecertificeerd op hwahteitszekerheid Pr Rooseveltstraat 7 Postbus 17 volgeni 4587 ZG Kloosterzande Tel. 01148-1920 Niet alleen mensen hebben het, zelfs een bank kan er last van heb ben: ambitie. Dat is een groot woord, maar het wil niet meer zeggen dan dat we ons af en toe afvragen: kan het misschien anders? En vooral: kan het beter Zo hebben we bij ABN AMRO nogal eens de neiging om onze klanten te adviseren wat actiever met hun geld om te gaan. Natuurlijk kunt u het simpelweg parkeren op de eerste de beste spaarrekening. Maar is dat hèt beste? Is dat fiscaal wel het verstandigste? Misschien is het wel zinvoller om eens te denken over beleggen of een pensioen voorziening, ook mogelijkheden om uw geld voor u te laten werken. Uiteraard beseffen we dat sommige mensen geen zin hebben in dat ambitieuze gedoe. In dat geval houden we ons in en blijven we be schaafd op de achtergrond. Maar mocht u zich ooit maar een seconde afvragen of het niet an ders kan, bel dan even voor een afspraak. Grontmij Zeeland Van Hertumweg 17 Postbus 378 4460 AT Goes Telefoon (01100)3 26 00 Telefax (01100) 3 26 60 Een veelzijdig bouwbedrijf bouwt en verbouwt niet alleen uw huis, winkel of kantoorpand. De veelzijdigheid spreekt tevens uit de verzorging van het bouwontwerp, het regelen van alle vergunningen, het aanvragen van subsidies, etc. Ons vakmanschap gaat dus veel verder dan het bouwen alleen, vraag voor meer informatie onze brochure.

Zeeuws Landschap | 1994 | | pagina 23