fl 1999 naar Israël. Van de Dode Zee bij Eilat in het zuiden tot het uiterste noorden bij de Golanhoogte wordt het land doorkruist. Tal van natuur gebieden en historische plaatsen worden bezocht. Ook wordt een be zoek gebracht aan de indrukwekken de nederzetting van de Nabateeërs bij Petra in Jordania. PROGRAMMA STICHTING LANDSCHAPSREIZEN 13-23 april 1999 Tiendaagse reis naar Israël en Jorda nië. Bezoek aan vele natuurgebieden zoals Chai-Bar, Ein Avdat, Hultevallei en Golan-hoogte. Bovendien staan er vele cultuur-historische hoogtepunten op het programma zoals Petra (Jordanië), Massada, Jeruzalem en Akka. Indicatie van de reissom: 2700,- op basis van halfpension en exclusief verzekeringen. Toeslag i-persoons- kamer: 250,-. 8-16 mei 1999 Negendaagse reis naar Extremadura in Spanje. Bezoek aan een aantal indrukwekkende bloem- en vogelrijke Dehesea- en steppegebieden zoals La Serena en het gebied nabij Caceres. Voorts bezoek aan het natuurpark MonfragAe, een geliefd en beroemd vogelparadijs. De his torische steden Guadalupe, Merida, Caceres en Trujillo worden bezocht. Indicatie van de reissom: f 1850,- op basis van volpension. Toeslag ï-per- soonskamer: f 200,-. 22-30 mei 1999 Negendaagse reis naar Noordoost Polen en Noord-Polen. Bezoek aan de mooiste natuurgebieden en reser vaten van Midden-Europa, waaronder het oerbos van Bialowieza en de rivieren Biebrza en Narew. Daarnaast het beverrijke gebied van Wigry en het Mazurisch Merengebied met on der meer visarenden en zeearenden. Op het programma staan voorts de steden Gdansk en Warschau, het bijzondere slot van Malbork en de Wolfsschanze. Indicatie van de reissom: 1850,- op basis van volpension. Toeslag ï-per- soonskamer: 200,-. Een deel van de reissom komt ten goede aan een natuurdoel in het land dat wordt bezocht. Opgave voor deelname en verdere informatie over de reizen: Stichting Landschapsreizen, Oranje Nassauplein 4, 3708 BL Zeist. Telefoon en fax: 030-6913993.

Zeeuws Landschap | 1998 | | pagina 19