Terra Maris Nieuws Activiteiten in 2008 TERRA MARIS www.terramaris.nl info@terramaris.nl Duinvlietweg 6 4356 ND Oostkapelle 0118-582620 Openingstijden Mei tot en met oktober: dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur November tot en met april: woensdag tot en met zondag Van 12.00 tot 17.00 uur (maandag en dinsdag gesloten m.u.v. de Nederlandse schoolvakanties) Donateurs van Stichting Het Zeeuwse Landschap kunnen Terra Maris tegen gereduceerd tarief bezoeken. Terra Maris biedt in 2008 weer een gevarieerd aanbod aan activi teiten, in de schoolvakanties zelfs dagelijks! Er zijn volop nieuwe kinderactiviteiten, zoals bijvoor beeld Ogen op steeltjes met een rondleiding door de nieuwe wisseltentoonstelling over krabben, kreeften en garnalen en aansluitend een speurtocht naar deze dieren en hun leefwereld op het strand. Bij de activiteit Met de imker mee gaan kinderen in een heus imkerpak met de imker op onderzoek uit in de landschapstuin. En elk seizoen is er een workshop, waarbij natuur beleving onder begeleiding van een museummedewerkster een artistiek tintje krijgt. Behalve exclusief voor kinderen is er iedere eerste zondag van de maand een activiteit in het museum of in de omgeving. Elk seizoen is er een natuurspreekuur over schelpen en strandvondsten of over het opzetten van dieren. Hoe dat in zijn werk gaat laten preparateurs zien. In het eerste weekend van april is het museum in het Museumweekend gratis toegankelijk en kunt U op zoek naar de waarheid van het Zeeuwse landschap. Tijdens de Week van de Zee in mei gaan we in samen werking met de gemeente Veere volgens het landelijk thema "Op volle kracht vooruit" met de Veerse basisscholen en twee publieksactiviteiten. De zomervakantie biedt wekelijks een ritme van verschillende activiteiten in het museum en in de landschapstuin. Daarnaast zijn er wandelingen door de Manteling in collegiale samen werking met de boswachter van Staatsbosbeheer. Bovenstaande is slechts een greep uit het aanbod aan rond leidingen, activiteiten, theater, workshops en lezingen dat Terra Maris te bieden heeft. Voor het volledige activiteitenprogramma (tot en met 31 december) kunt u terecht op de website www.terramaris.nl. Voor telefonische vragen: tel 0118-582620. Het motto dit jaar? Welkom en Ogen op steeltjes! Maaike de Wilde Wim Phaff tijdens een prepareerdemonstratie in Terra Maris. 22 ZeeuwsLandschap

Zeeuws Landschap | 2008 | | pagina 22