natuurlijk dubbel welkom! de Zuidweg bij's-Heer-Abtskerke, a Zicht op's-Heer-Abtskerke Hoeve van der Meulen vindt u aan even ten zuidwesten van het dorp. vanaf de Hoeve Van der AAeulen. Open dag Hoeve Van der Meulen In het vorige nummer van Zeeuws Landschap is het al aangekondigd. Hoeve Van der Meulen krijgt zijn eerste open dag. Die wordt gehouden op zaterdag 25 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. Voor het publiek de eerste gelegenheid om kennis te maken met de boerderij in al zijn facetten en tevens om iets te vernemen voor de verdere toekomstplannen. De wan delroutes worden ingewijd en zowel 's morgens (om 10.00 uur) als 's mid dags (om 13.30 uur zijn er excursies. Die vertrekken vanaf de boerderij. Maar er is ook volop gelegenheid om individueel de nieuwe wandelroutes te volgen om op die manier kennis te maken met het project. Ook een kijkje binnenshuis behoort tot de mogelijkheden. De open dag is voor iedereen, maar als donateur bent u Symposium "Natuurbescherming als noodzaak" Naar aanleiding van het afscheid van drs. C. Kostense als voorzitter van Stichting Het Zeeuwse Land schap organiseert de Stichting op 15 oktober een middagsymposium onder het thema "natuur bescherming als noodzaak". Chris Kalden (Staatsbosbeheer). Eric Marteijn (Rijkswaterstaat) en Chiel Jacobusse (Het Zeeuwse Landschap) zullen ingaan op de noodzaak van natuurbescherming en de betekenis voor het menselijk welzijn. Het symposium zal plaats vinden in de St. Jacobskerk te Vlissingen. Aanvang: 14.00 uur. Donateurs zijn welkom. Aanmelding is noodzakelijk via het secretariaat: 0113 569110 of per email: info@hetzeeuwselandschap.nl. -« Minister Cramer laat zich informeren over het project Waterdunen in West-Zeeuws-V laanderen. ZeeuwsLandschap 25

Zeeuws Landschap | 2008 | | pagina 25