Terra Maris Nieuws TERRA MARIS 'Door de lens van... Niels de Schipper' De expositie 'Door de lens van. Niels de Schipper' is de eerste van een jaarlijks terugkerende serie exposities van Zeeuwse (amateur) fotografie in de tuin van Terra Maris en is te zien tot en met 31 oktober. jes' van een zingende blauwborst of de starende blik van een verschans te steenuil in een oude Linde. www.terramaris.nl info@terramaris.nl Duinvlietweg 6 4356 ND Oostkapelle 0118-582620 Openingstijden Mei tot en met oktober: dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur November tot en met april: woensdag tot en met zondag Van 12.00 tot 17.00 uur (maandag en dinsdag gesloten m.u.v. de Nederlandse schoolvakanties) Donateurs van Stichting Het Zeeuwse Landschap kunnen Terra Maris tegen gereduceerd tarief bezoeken. Terra Maris is onderdeel van Stichting Het Zeeuwse Landschap. Expositie in de landschapstuin van Terra Maris 24 april t/m 31 oktober 2009 Vanaf de meivakantie kunt u bij Terra Maris genieten van prachtige natuurfoto's van de Zeeuwse (ama- teur)fotograaf Niels de Schipper. De Schipper heeft een passie voor de Zeeuwse delta waarbij vogels zijn meest geliefde object zijn. Hij vangt de mooiste natuurmomen ten met zijn lens door eindeloos geduld en kennis van de natuur en de gebieden. Zijn favoriete plekjes zijn Oranjezon en de Yerseke Moer. maar u kunt hem ook op zijn buik aantreffen bij de Oesterdam of in de Manteling. Ruim 10 jaar geleden is Niels de Schipper begonnen met fotogra feren. Toen nog met een analoge camera. Op de vraag waarom hij fotografeert luidt het bescheiden antwoord: 'gewoon, om leuke plaat jes te maken'. Laat u niet misleiden door deze bescheidenheid, maar laat u verrassen door zijn prachtige landschapsfoto's en boeiende 'plaat- Enkele foto's van Niels de Schipper. 22 ZeeuwsLandschap

Zeeuws Landschap | 2009 | | pagina 22