Landschap in 't kort De fotowedstrijd kent een aantal voor waarden, waarvan we de belangrijkste alvast voor u op een rijtje zetten: U kunt inzenden van 30 mei tot en met 30 augustus 2009 De foto moet genomen zijn in een van de door de 12 Landschappen beheerde terreinen Uw foto heeft een liggend formaat, is in JPEG-formaat en heeft een hoge resolutie, zodat uitvergroting nog een scherp beeld geeft. Alleen landschapsfoto's dingen mee naar prijzen (dus geen detailfoto's) U kunt maximaal drie foto's insturen Fotowedstrijd brengt natuur nóg dichterbij Een wandeling in de natuur laatje elke keer weer iets nieuws ontdek ken. Het zachtjes wuivende riet langs een stille plas, een aalscholver die roerloos op een hekje zijn vleugels droogt, de ruisende bomen in een eindeloos bos of dieren die elkaar op hun geheel eigen wijze het hof maken: er valt zoveel te genieten. Deze zomer bieden wij u de kans iedereen te laten zien welk natuurfe- nomeen raakt. Hoe? Heel eenvou dig: door ons uw mooiste foto's toe te sturen. Fotowedstrijd Het Nederlandse landschap levert beelden die gezien mogen worden. Daarom organiseren de twaalf Landschappen van 30 mei tot en met 30 augustus 2009 een fotowedstrijd. De winnende foto prijkt twee weken lang op groot formaat op de stads- en streekbussen in uw provincie. Ziet u het al voor u: uw foto levensgroot op de weg? De paden op, de lanen in. Met uw camera! Deze zomer dus een extra reden om onze natuurgebieden te verkennen. En hoe u dat ook doet. alleen of met uw hele familie, uw camera mag in ieder geval niet ontbreken. Laat uw natuurgevoel zien (lees nog wel even het artikel van Chiel Jacobusse op p. 12-14) en stuur ons uw mooiste foto's van het landschap dat u raakt. Misschien versiert uw foto komend najaar twee weken het straatbeeld in uw provincie. Andere prijzen Uw foto op al die bussen is nog niet alles. De winnaar van de hoofdprijs ontvangt ook een hotelovernachting voor twee personen in een van de Fletcher hotels in Nederland. De winnaar van de tweede prijs ont vangt een tegoedbon ter waarde van 75,- voor een van de Fletcher hotels, terwijl de winnaar van de derde prijs het prachtige boek Natuurfotografie in de Praktijk: Nederlandse landschappen van Ruben Smit ontvangt. Daarnaast ziet u de winnende foto's natuurlijk terug in Zeeuws Landschap. Kijk voor meer informatie over de fotowedstrijd en de voorwaarden ervan op www.de 121andschappen. nl/fotowedstrijd. U vindt hier ook inspirerende informatie over onze mooie natuurgebieden.

Zeeuws Landschap | 2009 | | pagina 24