Feestelijke publieksdag zaterdag 26 september 10.00 - 16.00 uur Kom ook en proef de sfeer van het boerenland van weleer Welkom op Hoeve van der Meulen 26 september Adres en bereikbaarheid Hoeve Van der Meulen ligt aan de Zuidweg in s'Heer Abtskerke. Een deel van de Zuidweg wordt deze dag afgesloten voor ver keer. Een speciale pendelbus rijdt heen en weer tussen de omlig gende dorpen. Goes en de Zuidweg. Met de auto wordt u naar het speciaal ingerichte parkeerterrein geleid en ook voor fietsers zijn er aan het begin van de Zuidweg voldoende fietsenstallin gen. Kijk op www.hetzeeuwselandschap voor meer informatie. Het bezichtigen van de schuur aan de woning, kapschuur, bakkeet en lande rijen in hun nieuwe hoedanigheid is al een bijzondere ervaring. De woning zelf is deze dag alleen van buitenaf te bezichtigen, vanwege de kwetsbaarheid van het interieur. Speciale doorkijkjes en bijzondere driedimensionale foto's zullen u toch een verrassend beeld geven en de sfeer laten proeven van de woning. Zoals u in het voorgaande artikel heeft kunnen lezen, houdt Het Zeeuwse Landschap op zaterdag 26 september a.s. een fees telijke publieksdag bij Hoeve Van der Meulen. Vanaf die datum is dit boerenland-erfgoed opengesteld voor publiek, na een lange periode van intensieve en zorgvuldige restauratie. De boerderij is in oude glorie hersteld en schittert, prachtig omringd door haar bijgebouwen, de oude hoogstamboomgaard en de omliggende landerijen. Wij nodigen u van harte uit om tijdens de publieksdag kennis te komen maken met deze fraaie hoeve en te komen genieten van de unieke nostalgische boerenlandnatuur. Rondom de boerderij worden allerlei activiteiten georganiseerd die u even terugbren gen in de tijd. Ook voor kinderen is er van alles te beleven. En er is natuurlijk volop gelegenheid de landerijen op eigen houtje te verkennen via één van de gemarkeerde wandelroutes. De toegang is gratis. Op vertoon van uw donateurskaart profiteert u van aantrekkelijke aanbiedingen. 10 ZeeuwsLandschap

Zeeuws Landschap | 2009 | | pagina 10