ZeeuwsLandschap 25 Nieuw boek over de natuur van Zeeland 80 x zo mooi Zeeuws naluurjournaal Chiel Jacobitsse Waar gaat het over? 80 x zo mooi is een bundeling van columns van Chiel Jacobusse, die eerder in de Provinciale Zeeuwse Courant zijn verschenen onder de titel Natuurjournaal. Voor dit boek is een selectie gemaakt uit twee jaargangen, aangevuld met extra 'natuurweetjes' en nieuwe foto's. Met zo'n 400 foto's is 80 x zo mooi niet alleen aantrekkelijk als naslagwerk, maar zeker ook als fotodocument van de Zeeuwse natuur. 80 x zo mooi is Chiel Jacobusse ten voeten uit. Veelzijdig als de natuur zelf, schrijft hij met de hem kenmerkende bevlogenheid en een aanstekelijk enthousiasme, over zijn dagelijkse ervaringen in de Zeeuwse natuur. In dit boek staat de pracht van natuur en landschap in Zeeland centraal; bekeken met de zorg van de natuurbeschermer, de grote kennis van de veldbioloog en het scherpe oog van de fotograaf. En of het nou over planten, vogels, pad denstoelen, insecten, zoogdieren of amfibieën gaat: over alle weet hij bijzondere feiten te melden. Vaak beschrijvend, ook wel beschou wend en soms kritisch, maar altijd vanuit een grote liefde voor de natuur. Alle foto's C. Jacobusse Waar is het te koop? Het boek kost 24,50 en is verkrijgbaar in de museumwinkel van Terra Maris en bij de boekhandels van de Groene Kring: Boekhandel de Vries in Zierikzee, boek- en kantoorboekhandel Basting in Oostburg. boekhandel De Koperen Tuin in Goes, boekhandel Het Paard van Troje in Goes, boekhandel De Drvkkery in Middelburg en boekhandel Van Velzen in Krabbendijke. Korting voor donateurs Als donateur van Het Zeeuwse Landschap ontvangt u, op vertoon van uw donateurpas, bij aanschaf van het boek bij Terra Maris een korting van 7,50 op de verkoopprijs. U kunt het boek ook bestellen door 19,50 (dit is incl. verzendkosten) over te maken op bankrekeningnummer 510336167 t.n.v. Het Zeeuwse Landschap in Heinkenszand. Vermeld duidelijk uw naam, adres en donateur nummer. Zodra wij uw betaling hebben ontvangen, krijgt u het boek zo spoedig mogelijk thuis gestuurd.

Zeeuws Landschap | 2009 | | pagina 25