Tekeg Tekstdia rol ien.van.de.KreekevAbrahamse. Kijk naar de tekeningen van de mens, hend en duif. Zeek de betten ep die zewel mensen als dieren hebben. We hebben je al een beetje ep weg geholpen, want de betten in de drie tekeningen met dezelfde naam, hebben dezelfde kleur. Je ziet eek een tekening van een paard, met zijn skelet. Prebeer het skelet eens in te kleuren naar het veerbeeld van de mens, hend en duif. kun je in de tekening van de hend en de duif zien waar hun knieën en ellebegen zitten? Wat hebben dieren wat een mens niet heeft? kijk geed naar de tekeningen. kijk in de spiegel geed naar je egen. Prebeer ze eens na te tekenen! En teken daar ender van twee verschillende dieren eek de egen. Welke verschillen zie je? En wat is juist hetzelfde? Dee dit eek eens met 'eren'. Maak maar eens een fantasiedier met als basis een wc-rel. Zerg dat de belangrijkste dingen van een dier er aan kernen te zitten. Je kunt allerlei materialen gebruiken. Nu is tiet winter, vorige keer was tiet neg kierfst. Het ging teen ever paddenstoelen Ik tieb practitige tekeningen mogen ontvangen Een paar laat ik er kier zien. Anna Tiemersma, Middelburg, 6 jaar Geert Hcc^erlard, Krabbendijke, 3 jaar. Nienke van den veem. Gees, 10 jaar. Natalia Gees, 6 jaar. De vellende keer ^aat bet ever mes. Wie stuurt mij een meeie tekening? Best meeilijk beer, maar prebeer maar eens! Als bedankje krij9 je dan van mij een zeekkaart van messen en andere 9reenblijvende planten. Zeeuws Landschap 19

Zeeuws Landschap | 2010 | | pagina 19