www.hetzeeuwselandschap.nl a Bij de aanpassing van de Domburgse Watergang is niet alleen de water loop verbreed, maar ook aandacht besteed aan de recreatieve waarde. Hier bij de Hogelandseweg verbindt een trekvlot de wandelpa den op de twee oevers. (C. Jacobusse) Zeeland is met haar afwisselende open landschap een gebied van prachtige vergezichten. Een groenblauwe oase, rijk aan natuur en cultuurhistorie. Die rijkdom willen we graag in stand houden. Het Zeeuwse Landschap beheert sinds haar oprichting in 1936 inmiddels tientallen gebieden, bij elkaar ruim 9000 hectare, verspreid door de hele provincie. Ook doet Het Zeeuwse Landschap onderzoek en komen we op voor de belangen van natuur en landschap in de provincie. Dankzij de vele excursies, wandelroutes en uitkijkpunten is er volop gelegenheid van al dit moois mee te genieten. Dat kan ook in Terra Maris, het museum voor natuur en landschap van Zeeland. Met het tijdschrift'Zeeuws Landschap'en onze boeken kunt u de natuur zelfs in huis halen. Het Zeeuwse Landschap heeft al veel bereikt. Maar het werk is nooit af. Draagt u natuur en landschap een warm hart toe, word dan ook donateur of geef een donateurschap cadeau. Dan helpt ook voortaan mee aan het behoud van ons Zeeuwse landschap. Wij bieden u Een fraai welkomstgeschenk; leder kwartaal het full-colour magazine 'Zeeuws Landschap'; Gratis toegang tot natuurgebieden en landgoederen in en buiten Zeeland; Korting op de entree van Terra Maris; Gratis deelname aan boeiende natuurexcursies. Zeeuws Landschap Natuur, landschap en cultuurhistorie, om te behouden, beschermen en van te genieten

Zeeuws Landschap | 2011 | | pagina 16