VOOR L Kunt u tijd vrijmaken voor natuur, landschap en cultuurhistorie in Zeeland? Vanw ex hoeve sectore NATURA «jgisfeffBwB NATU Stichting Het Zeeuwse Landschap heeft naast een Raad van Toezicht een Raad van Advies. De Raad van Advies heeft als taak het gevraagd en ongevraagd adviseren van de directie en de Raad van Toezicht, over alle facetten van het werk, maar met name gericht op de maatschappelijke context van nieuwe ontwikkelingen. Foto's Het Zeeuwse Landschap beheert zowel Natura2000 natuur als agrari sche natuurgebie den. En op speciale plaatsen worden voorzieningen aan gelegd om van de natuur te kunnen genieten. (Foto's C. Jacobusse) Voor het bd hebben Na (SBB) en He voering in Droge amb nog enigsz derende'bi -beheer in HZL gezam waarvan 1C de nadruk I van haar tol 6.200 ha ge Het grote streept noc waarden ve het belangi Het Zeeuwse Landschap is op zoek naar donateurs, die lid willen worden van de Raad van Advies: enthousiaste en betrokken mensen, die zeker ook kritisch mogen zijn. De Raad van Advies kent een drietal secties, te weten natuurbeheer, natuurontwikkeling en soortbescherming landschap, cultuurhistorie en planologie maatschappelijke positionering en communicatie Deze secties vergaderen elk tenminste één maal per jaar, onder voorzitterschap van een lid van het managementteam van Het Zeeuwse Landschap. Zowel de voorzitter als de le den kunnen hiervoor onderwerpen agenderen. De Raad van Advies vergadert als geheel tenminste één maal per jaar met directie en de Raad van Toezicht. Tijdens die vergade ring worden onderwerpen als het meerjarig beleidsplan, grote projecten en adviezen van de secties besproken. De helft van de zetels van de Raad van Advies is gereserveerd voor donateurs. De overige leden worden gezocht in de diverse maatschappelijke sectoren van de Zeeuwse samen leving en in het netwerk van Het Zeeuwse Landschap. Leden worden benoemd voor een periode van vijfjaar, met een mogelijke verlenging van een periode van vijfjaar. Benoe ming geschiedt op basis van een sollicitatieprocedure door de Raad van Toezicht.

Zeeuws Landschap | 2012 | | pagina 20