11! Wie wat ruimte beschikbaar heeft en daarmee de kamsalamander graag zou willen helpen, kan om te beginnen bij de SLZ de falder aanvragen (gratis!). Ook voor verdere informatie, bijvoorbeeld over subsidies die in bepaalde gevallen bij het aanleggen van een drinkput verstrekt kunnen worden, kunnen de medewerkers van de Stichting Landschapsverzorging van dienst zijn. KAMSALAfl'iHD-R TENTOONSTELLING In het Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6 in Oostkapelle is t/m 31 januari 1993 de tentoonstelling ""Speuren naar (dier)sporen' te bezichtigen. Het museum is geopend op zondag en dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 13.00 tot 17.00= Maandag gesloten! Inlichtingen; tel. 011SS—2620 30 PERSONEEL Er zijn de laatste maanden weer enige wijzigingen opgetreden wat betreft het personeelsbestand van de SLZ. Per 1 september is Roelof Bijl uit dienst getreden. Op donderdag 17 september hield hij een gezellige afscheidsreceptie. Nu werkt Roelof bij de gemeente Middelburg als controleur van de hondenbelasting. Zijn taken zijn overgenomen door Tonnie Outermans en Nettie Wilderom. Tonnie Outermans heeft vanaf 1 oktober een jaarcontract voor twintig uur per week. Hij onderhoudt het gereedschap en valt in bij afwezigheid van een begeleider van de landschapsonderhoudsploegen. Zie ook blz. Vanaf 1 november werkt Nettie Wilderom 16 uur per week bij de SLZ als administratief medewerkster. We kennen haar al als schrijfster van de interviewreeks 'Dossier'. Redactiewerk voor De Boom In is een van haar taken. Verder horen daar ook bij de administratie van VOL—overeen komsten, boekhouding, het bijhouden van archief en bibliotheek. Tonny Bouwense werkte al twee jaar als vrijwilliger mee in de VLP Noord— en Midden—Zeeland. Sinds 1 december is hij via de 'Banenpool' bij deze groep aan de slag en ook gaat hij Tonnie Outermans assisteren bij het onderhoud van de gereedschappen.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1992 | | pagina 17