.1 fnEDEDELINGEN gang in kwaliteit van het voedsel, ver dwijnen van biotopen en verkeersongeluk ken, spelen ook een belangrijke rol» In het boekje "Natuurontwikkeling in cultuurlandschap" (NMF Overijssel) wordt m.b.t. kerkuilen in het kort een over zicht gegeven van wat gedaan kan worden voor het instandhouden of verbeteren van het biotoop van deze vogel. Het gaat dan met name om het zorgen voor een omgeving waarin de uilen voldoende voedsel (muizen) kunnen vinden. Tenslotte zijn de nieuwsbrieven van de kerkuilenwerkgroep Zeeland, waarin wordt aangegeven hoe het met de kerkuilenstand in Zeeland de laatste jaren gaat, in de bibliotheek aanwezig. De boekjes en nieuwsbrieven zijn te leen bij SLZ Foort Minnaard 30 A nA~ Verhui sberi cht Misschien weet je het al of interesseert het je niks, maar voor de goede orde wil len we toch nog even vermelden dat het SLZ-kantoor in Goes per 5 januari is ver huisd van Van de Spiegelstraat 27 naar Ravelijn de Groene Jager 5, het voormali ge belastingkantoor van Goes. Ue zitten op de eerste verdieping van dit gebouw, waar ook nog vijf andere organisaties op het gebied van natuur, milieu en ontwik kelingssamenwerking gevestigd zijn. Ons postbusadres is hetzelfde gebleven Natuurwerkkampen De Stichting UOBULA organiseert ook dit jaar niet al te grote recreatieve werk kampen, op ku1tuurhistorisch en land schappelijk belangrijke terreinen. UOBULA is een stichting die met behulp van vrijwilligers meewerkt aan het in standhouden van buitenplaatsen en land schappen. Als u wilt kunt u een van die vrijwilligers zijn! Tijdens een deel van onze vakantie helpen ui j mee aan onderhoud op meestal schitte- 31

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1993 | | pagina 17