Nieuwjaarsbijeenkomst VLP Zeeuws Vlaanderen op dinsdag 10 januari om 10.00 uur, Wereldwinkel Terneuzen, Walstraat 7. Werkprogramma vrijwilligersgroepen Hier volgt een beknopt overzicht van de activiteiten van de Zeeuwse beheerswerkgroepen in de komende maanden. Wil je meer informatie, telefoonnummers van contactpersonen van de werkgroepen vind je op de achterflap. VLP Noord- en Midden Zeeland Werkt elke week op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. De werkzaamheden zijn te veel om op te noemen: snoeien, dunnen, knotten, inboeten enz. op mooie plekjes in noord- en midden Zeeland. VLP Zeeuws-Vlaanderen werkt elke week op dinsdag en donderdag in Oost Zeeuws-Vlaande ren en op vrijdag in West Zeeuws-Vlaanderen. Voor de werkzaam heden geldt hetzelfde als voor de andere VLP: gevarieerd en te veel om op te noemen. 30 De Steltkluut Zaterdag 24-12-94 (dus vlak voor kerst) wordt er geknot bij familie Hamelink, Egelantiersdijk in Magrette (bij Axel). Enkele zware knotwilgen, maar natuurlijk wel oliebollen bij de koffie. Daarna iedere veertien dagen op zaterdag vanaf 9 uur tot in de namiddag. De werkprojecten zijn nog niet precies bekend, de data wel: 7 en 21 januari, 4 en 18 februari, 4 en 18 maart en 1, 15 en 29 april. 't Duumpje De werkprojecten van 't Duumpje zijn nog niet precies bekend. Vast staat wel dat er enkele zaterdagen bij de familie Nortier in Oostburg gewerkt zal worden (wilgen knotten, aanleg hakhoutbos je). Ook gaan de west-zeeuwsvlamingen weer een paar keer samen met een scoutinggroep aan de slag. Ze werken elke veertien dagen vanaf 7-1 tot 8-4, zaterdags. KNNV Beveland De be heers werkgroep van KNNV afdeling Beveland werkt eens in de veertien dagen, op zaterdagmorgen. Oudejaarsdag: hoogstamfruitbomen snoeien en oliebollen eten. 14-1 werkdag met excursie in Noord-Brabant, in kader van uitwis seling met IVN afdeling Heeze 28-1 en 11-2 snoeien van hoogstamfruitbomen te 's Heer Hendriks kinderen 25-2 en 11-3 snoeien van hoogstamfruitbomen en wilgen knotten te 's Heer Abtskerke 25-3 bij de Zwaakse Weel worden de vorig jaar geplante knotwilgen gesnoeid. 8-3 afzetten wilgenstruweel Rietput, Goesse Sas 22-4 herstelwerkzaamheden aan broedvogelkolonie op de Hoge Platen Natuurbeschermingswacht Werkt 1 a 2 keer per maand. Ze gaan knotten bij Borssele en bij Yerseke. 31 De Boom In 3-94 De Boom In 3-94

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1994 | | pagina 17