c. Wandelexcursie op het erf Onder leiding van een IVN-natuurgids, duur 1 uur Vertrek om 12.00 uur, 14.00 uur, 16.00 uur. d. Fietsroute vanaf erf 't Molentje of vanaf fietsverhuur Taco Tweewielers (Willemsweg 7, Schoondijke). De routebe schrijving is ter plaatse verkrijgbaar. Mooie route van 5, 10 of 15 km langs verschillende boeren erven, waarvan er enkele op eigen gelegenheid bezocht kun nen worden. e. Fietsexcursie vanaf het erf Route als boven, nu onder leiding van een natuurgids. Vertrek om 13.00 uur en 15.00 uur. - f. De inwendige mens Koffie, thee, fris, enz. (en natuurlijk de heerlijke ovenkoe ken!) te verkrijgen in de informatieschuur, waar ook ken nis genomen kaji worden van de biologische landbouw. g. Muziek Het geheel wordt muzikaal omlijst door de Rodanborgh Troubadours. h. Jeugdactiviteiten - leskist de boer op, voor 9 t/m 13 jarigen (MEC) - werelddierendag (Rangers WNF) - speeltuintje - knotwilgen knotten - musterds maken - heksenbezems maken i. Informatiemarkt in de boomgaard met: De Boom In 2-97 De Boom In 2-97 organisatie Natuurbeschermingsver 't Duumpje Waterschap het Vrije van Sluis Bijenvereniging Vlaams Erfgoed Heemkundige kring Landbouwmuseum Archeologische Vereniging Inst voor Natuurbeschermingseducatie Milieu Educatief Centrum Z.Vl. Rangers, Wereld Natuurfonds St Het Werkend Trekpaard Werkgroep Boerenerven Agrarisch West Zeeuws-Vlaanderen St Landschapsbeheer Zeeland thema nestkasten en nestgelegenheid helofytenfilters drachtplanten in sier- en moestuin ovenkoeken bakken boerderijen, bouwstijlen, historie gereedschap op het erf locatie boerderijen, luchtfoto's excursies op het erf, fietsexcursies leskist de boer op dieren op het erf van paard naar paardenkracht het boerenerf in het verleden het erf in de toekomst oude fruitrassen, inschrijving voor cursus hoogstamfruitbomen, innchtingsschets erven, bedrijfsnatuurplannen

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1997 | | pagina 4