Even voorstellen.... Agenda Frank Hamelink, regiomedewerker SLZ Alweer ruim een jaar ben ik werkzaam bij de Stichting. Tijd om me voor te stellen aan de mensen die ik nog niet heb leren kennen en te vertellen waar ik me zoal mee bezighoud. Ik heet Frank Hamelink, ben 29 jaar en woon in Terneuzen. Ik heb Natuur- en Landschapstechniek gestudeerd en heb na mijn studie een jaar in Thailand gewerkt. Hier heb ik geholpen bij een landinrich tingsproject. Vanaf januari 1997 werk ik bij de Stichting als assistent regio-mede werker in de regio Oost Zeeuws-Vlaanderen, wat betekent dat ik afspraken maak met eigenaren van knotbomen, hoogstamfruitbomen etc. om te helpen met het onderhoud en dat ik advies geef over de inrichting om de boerderij. Amfibieënproj eet Samen met andere collega's ben ik bezig met het Amfibieënproject. Via dit project zullen er de komende jaren in Zeeuws-Vlaanderen veel drinkputten worden gegraven. Dit om het leefgebied van enkele interessante amfibieënsoorten te vergroten. Voordat een put daadwerkelijk kan worden gegraven moet er eerst het een en ander worden uitgezocht. Ter plekke wordt met behulp van een grondboor gekeken hoe diep het grondwater zit. Dit om de gewenste diepte van een drinkput te bepalen, en om een idee te krijgen van de bodemopbouw. Tevens moet er een oplossing worden gevonden voor de uitkomende grond. Meestal is er wel een mogelijk heid nabij de put, een laag grondwalletje kan heel leuk zijn. Daarna vragen we bij de Delta-Nuts, Gasunie, en PTT na of er op de plek waar gegraven wordt kabels of leidingen lopen. Zo ja, dan kan er niet worden gegraven of moet er een andere plek worden gezocht. Dit is in het kort een schets van mijn werkzaamheden bij SLZ. Voorlichtingskraam SLZ Voor het komende seizoen heeft Ton de Koning een uitgebreide planning gemaakt voor standplaatsen van onze voorlichtingskraam. Hiermee willen we de activiteiten van SLZ, o.a. het vrijwilligerswerk in het landschap, bekend maken bij een groter publiek. Kom eens langs om een praatje te maken, foto's te bekijken, folders, brochures, cursusmappen en boekjes in te zien (er zijn ook boeken te koop, en folders te geef) of... help ons met het bemannen van de kraamHet lijkt ons een goed idee om vrijwilligers voorlichting te laten geven over hun werk aan potientiële vrijwilligers! Hieronder volgen de geplande lokaties en de data: Natuur- en milieumarkt Steükluut, Terneuzen Imkerij Poppendomme, Grijpskerke Zeeland Natuurmaand, Plompetoren, Burghsluis Schaapscheerdersfeest, Nisse FoUdorische dag, IJzendijke Viering 400-jarig bestaan Colijsplaat/Kats Open monumentendag, Nieuw- en St. Joosland Boerenboeldag, Brouwershaven Hollandse Hoeve dag, Goes Vrijwilligers die 'kraamwerk' willen doen op een of meerdere van bovenstaande lokaties, of meer inlichtingen willen, kunnen contact opnemen met Ton de Koning, kantoor SLZ, tel. 0113-230936. zaterdag 16 mei vrijdag 20 mei zaterdag 30 mei zaterdag 20 juni zaterdag 18 juli zaterdag 20 aug. zaterdag 12 sept. zaterdag 19 sept. zaterdag 26 sept. De Boom In 1-98 26 De Boom In 1-98 27

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1998 | | pagina 15