mm: De Boom In 3-98 Even Voorstellen, In deze rubriek is het nu mijn beurt. Ik ben Ton de Koning, mijn leeftijd 58 jaar oud maar jong van hart hm.hm., waar blijft de tijd. Hoe ben ik in contact gekomen met de Stichting, ongeveer 10 jaar geleden werd de boomgaard achter ons woonhuis flink opgeknapt door de gemeente. De schrik slóeg om ons hart toen we gemeentemensen aan zagen komen met grote kp.tting7.agen om vervolgens de bomen te gaan snoeien, oei dat gaat beslist niet goed. We hebben aan de bel getrokken bij de gemeente en kwamen in contact met de Stichting Landschapsbeheer Zeeland. We hebben toen een plannetje gemaakt om met de beurtbewoners en in goede samenwerking met de Stichting de boomgaard jaarlijks te onderhouden, dit is naar tevredenheid van ons allen bijzonder goed gelukt we hebben als "Bomenbuurt" de boomgaard z.g. geadopteerd. Toen ik zonder werk kwam ben ik bij de K.N.N.V. gaan helpen de z.g. weekendvrijwilligers. Daarna ben ik als vrijwilliger gaan werken bij de Stichting op de woensdagen, sinds april van dit jaar ben ik als WTW er gaan werken bij de Stichting. Mijn werkzaamheden bij de Stichting bestaan uit twee dagen in het Landschap werken en twee dagen op kantoor. Ik vind het fijn om op deze wijze ook mijn steentje bij te dragen voor Natuur-en Landschap en hier nog menig jaar mee door kan en mag gaan. Ton de Koning 28 De Boom In 3-98 Werkschema's van de verschillende Weekend V rijwilligersgroepen. Groep Tholen. 9 januari 1999 Werkzaamheden en adres nog niet bekend 13 februari Knotten en snoeien 13 maart Werkzaamheden en adres nog niet bekend Actief terreinbeheer Werkgroep Natuur-en Vogelwacht Schouwen- Duiveland 16 januari 1999 20 februari 13 maart 10 april Wilgen knotten (boer Nieuwerkerk) Onderhoud Elzenmeet Kraaijensteinseweg (Haamstede) Maaien inlaag Flaauwers (Moriaanshoofd) Elzen planten Gadra (Haamstede) Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren 2 januari 1999 p 23 6 20 6 februari maart 20 maart 10 april Vi april 22 mei Verwerken wilgentakken musters De Mikke Middelburg (Ger Stok) Wilgen knotten Oösternieuwlandpolder te Vouwenpolder (Ger Stok) Idem Wilgen knotten Huis ter Mee (Leo Kulker) Idem Snoeien Hoogstamfruit bij Verhage te Nieuw St.Joosland (Leo Kulker) Afzetten meidoornhaag Veere Wilgen knotten Huis ter Mee Leo Kulker) Herstelwerkz.heden broedvogelkolonie op de Hoge Platen" Maaien randen Koedijk en Krukweg Luud Persijn 29 l-ISiPM!?-' Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1998 | | pagina 16