Colofon Inhoud Bericht van de redactie 2 Provinciale vrijwillegersdag 3 Veldwerken 7 Veilig werken aan de weg 9 Nieuwe actie SLZ 11 De mestput: poep tussen cultuur, natuur en milieu-eisen 13 Jan Wolkers beschermheer Boomkikkerfonds 18 De natuur op vacantie 21 Even voorstellen.... 28 Werkschema's van de verschillende Weekend Vrijwilligersgroepen 29 Bericht van de voorzitter 32 DE BOOM IN Contactblad van Stichting Landschapsbeheer Zeeland Jaargang 12, nummer 3 december 1998 Redactie-adres: Postbus 286 4460 AR Goes tel. 0113 230936 De Boom In verschijnt 3x per jaar. Een abonnement kost 10,- per jaar, voor informa tie: tel. 0113-230936. Aan dit nummer werkten mee: Theo Aernoudts Rudie Geus Winant Halfvverk Frank Hamelink Drs. H.W. Hietkamp Nanning-Jan Honingh Ton de Koning Marianne Lundahl Peter vA. Vliet Ewoud V oogd Astrid Westdorp Kopij voor het volgende num mer s.v.p. voor 1 april 1999 inzenden Stichting Landschapsbeheer Zeeland zet zich in voor behoud, beheer en aanleg van kleine landschapselementen en doet dat met de volgende personeelsleden: begeleiding vrijwilligers: landschapsonderhoud: regiomedewerkers: weidevogelbescherming organisatie div. cursussen: administratie/de boom in: algemeen coördinator: Peter v.d. Vliet, Torwie Outermans, Harry Ver- kaart, Ewoud Voogd, Ton de Koning (Noord- en Midden Zeeland), Lucien Calle, Wim Wisse (Zeeuws- Vlaanderen) Kees Tonkens, Wim Hemminga, Alex Kunst Rudie Geus, Nanning-Jan Honingh (Noord- en Midden Zeeland), Peter Maas, Frank Hamelink (Oost Zeeuws-Vlaanderen), Theo Aernoudts (West Zeeuws- Vlaanderen) Marianne Lundahl (ook: agr. natuurbeheer) Winant Halfwerk Nettie Wilderom Foort Minnaard De Boom In 3-98 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1998 | | pagina 2