4 Till f*A O11 .DpC^llI Het bureau van de stichting is gevestigd in het Ravelijn (Ravelijn de Groene Jager 5) te Goes, waar tevens andere Zeeuwse natuur- en milieu-organisaties onderdak vinden. Per 31 december 1998 waren de volgende medewerkers in dienst van SLZ: -Foort Minnaard, coördinator, 5 dagen per week -Harry Verkaart, hovenier, 2.5 dag per week -Peter Maas, regiomedewerker/plv. coördinator, 4 dagen per week -Rudie Geus, regiomedewerker, 5 dagen per week -Peter van der Vliet, begeleider vrijwilligerswerk, 3.5 dag per week -Tonnie Outermans, medewerker landschapsonderhoud, 2.5 dag per week -Nettie Wilderom, administratie, 3.5 dag per week -Marianne Lundahl, weidevogels/agrarisch natuurbeheer, 5 dagen per week -Winant Halfwerk, medevyerker algemeen, 4 dagen per week -Theo Aemoudts, assistent-regiomedewerker, 4 dagen per week -Frank Hamelink, assistent-regiomedewerker, 5 dagen per week -Nanning-Jan Honingh, assistent-regiomedewerker, 5 dagen per week -Lucien Calle, assistent-regiomedewerker, 4 dagen per week -Ewoud Voogd, medewerker algemeen, 4 dagen per week Mike Pink is in de loop van 1998 in verband met gezondheidsproblemen noodgedwongen vertrokken bij de stichting. Nettie Wilderom was tijdelijk afwezig in verband met zwangerschapsverlof. Ewoud Voogd stapte per 1 juli 1998 over van een melkertbaan naar een tijdelijke arbeidsovereenkomst. Via de WiW/banenpool zijn op 31 december 1998 5 medewerkers bij SLZ geplaatst (alle 5 dagen per week): -Willem Hemminga, medewerker landschapsonderhoud -Alex Kunst, medewerker landschapsonderhoud -Kees Tonkens, medewerker landschapsonderhoud -Wim Wisse, begeleider vrijwilligers, medewerker landschapsonderhoud -Ton de Koning, begeleider vrijwilligers, medewerker voorlichting en algemeen Afscheid namen we van Laurens Suurmond. Hij aanvaardde werk bij een hoveniersbedrijf, en kon daardoor de WlW/banenpool verlaten. Kees Tonkens en Laurens Suurmond volgden de opleiding 'beginnend beroepsbeoefenaar groene ruimte' in het kader van het leerlingwezen in de groene ruimte. Beiden behaalden in 1998 hun diploma. Ton de Koning kon zijn vrijwilligersplaats omzetten in een WlW/banenpoolplaats. Gedurende 1998 waren 5 stagiaires werkzaam bij de stichting. Maarten de Jong (Hogeschool West-Brabant) rondde het onderzoek naar de toepasbaarheid van zaadmengsels in verschillende landschapselementen af. Via diverse opleidingen van het Groen College Goes werden gedurende een deel van het jaar de volgende stagiairs bij de stichting geplaatst: Lineke Schouten, Marleen de Feiter, llona Sips en Johnny de Waai. Zij werkten gedurende langere of kortere tijd mee aan het landschapsonderhoud. Marleen de Feiter verrichtte ook inventarisaties van bloemdijken in de Zak van Zuid- Beveland. Vele vrijwilligers zetten zich in 1998 belangeloos in voor de stichting. Naast alle deelnemers aan de diverse vrijwilligersgroepen, betreft dat Astrid Westdorp, die op kantoor hielp met diverse administratieve klussen en Ton de Koning, die meehielp aan het landschapsonderhoud en die daarnaast diverse voorlichtingsactiviteiten voor zijn rekening nam. De boom in 2-1999 Jaarverslag SLZ 1998

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 1999 | | pagina 5