Colofon Inhoud Van de redactie 2 3 4 8 10 12 16 18 19 20 23 24 25 27 y, V J DE BOOM IN Contactblad van Stichting Landschapsbeheer Zeeland Jaargang 14, nummer 1, maart 2000 REDACTIE Winant Halfwerk Ton de Koning Peter Maas Foort Minnaard Nettie Wilderom Kees Wisse Verder werkten aan dit nummer mee: Theo Aemoudts Lucien Calle Rudie Geus Nanning-Jan Honingh Karin Klip Peter v.d. Vliet Astrid Westdorp Wim Wisse Redactie-adres: Postbus 286 4460 AR Goes tel. 0113-230936 Ontwerp omslag: PRIJ vormwerk, Vrouwenpolder Drukwerk: Drukkerij Zoeteweij, Yerseke Foto omslag: Sneeuwklokjes (Kees Wisse) De Boom In verschijnt 4 x per jaar Een abonnement kost 15,- per jaar voor informatie: tel. 0113-230936 Stichting Landschapsbeheer Zeeland zet zich in voor behoud, beheer en aanleg van kleine landschapselementen. De boom in 1-2000 Veldwerken De Boom In: nu ook voor eigenaren van landschapselementen Hoe maakt de boomkikker het? 162 kamsalamanders in een poel Natuur op de rand van stad en platteland Een heemtuin bij de watertoren in Axel Stinsenplanten op boerderijen Nieuwe bus VLP Zeeuws-Vlaanderen De Brilletjes van Breskens Van buren tot paddestoelen Vleermuisbunkers Even voorstellen.. Project Herstel bloemdijken Kort nieuws Groot nieuws: de oplage van De Boom In is flink verhoogd. We hebben er nu zoveel nodig dat we ze laten drukken in plaats van kopiëren. In de 14 jaren dat De Boom In nu bestaat is de verzendlijst telkens langer worden: ieder jaar werd het vrijwilligers corps immers groter. Nu is besloten om ook eigenaren van kleine landschapsele menten De Boom In toe te sturen. Meer hierover lees je op bladzijde 3. Nog meer nieuws: om de kosten van deze uitbreiding een beetje te dekken, geven n we met ingang van dit nummer bedrijven de mogelijkheid om een advertentie te plaatsen. We hebben al een pagina vol. Natuurlijk zorgen we ervoor dat de advertenties niet ten koste van de inhoud gaan. Integendeel, onze nieuwe, uitgebreide en vakkundige redactie doet zeer z'n best om De Boom In nog interessanter te maken.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2000 | | pagina 2