Bestuursleden, adviseurs en personeel Contactadressen vrijwilligersgroepen De boom in 2-2000 Bijlage 1 per 31-12-1999 Bestuursleden: Drs. H.W. Hietkamp, voorzitter, persoonlijke titel Drs. M.F.A.M. van Mierlo, secretaris, namens de Zeeuwse Milieufederatie Drs. J. Beijersbergen, penningmeester, namens de vrijwilligersorganisaties uit Noord-Zeeland Ir. B.J. Feijtel, vice-voorzitter, namens de georganiseerde landbouw (ZLTO) I.J. Herman, namens de Zeeuws-Vlaamse vrijwilligersorganisaties; Th. Collette, namens vrijwilligersorganisaties uit Midden-Zeeland; B. Oele, namens de stichting tot instandhouding van culturele waarden in Zeeland J. Houmes, namens de vereniging van Zeeuwse gemeenten G. de Groot, namens de vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Nederland J. van Gorsel, namens de georganiseerde landbouw (ZLTO) vacature: bestuurslid namens de stichting Het Zeeuwse Landschap lid dagelijks bestuur Adviseur: namens de provincie Zeeland: M. Steijn Personeel: Th. Aemoudts, assistent-regiomedewerker L. Calle, assistent-regiomedewerker S. van Eenennaam, WIW Ing. R. Geus, regiomedewerker Ing. W. Halfwerk, medewerker algemeen Ing. F. Hamelink, assistent-regiomedewerker Ing. N.J. Honingh, assistent-regiomedewerker A. de Koning, WIW A. Kunst, WIW Mw. Ing. M. Lundahl, coördinator weidevogelbescherming/med. agr. natuurbeheer P. Maas, regiomedewerker/plv. coördinator Ir. F. Minnaard, coördinator A. Outermans, medewerker landschapsonderhoud K. Tonkens, WIW H. Verkaart, hovenier P. van der Vliet, medewerker vrijwilligerswerk Ing. E. Voogd, medewerker algemeen Mw. A. Westdorp, vrijwilligster administratie Mw. N. Wilderom, administratie W. Wisse, WIW 52- Bijlage 2 Zeeland IVN Werkgroep van Kampbegeleiders regio Zeeland p/a Rossinilaan 35, Vlissingen Herpetologische studiegroep C. Musters, Kromme Weele, Middelburg Schouwen-Duiveland Aktief terreinbeheer Schouwen-Duiveland Henk Dalebout, Markt 26, Brouwershaven Tholen Natuurvereniging Tholen Jan de Wilde, J. van Blooisstraat 19, Tholen Bevelanden Natuurbeschermingswacht Noord- en Zuid-Beveland Han Muller, Lijsterhof 15, Heinkenszand Beheerswerkgroep KNNV afdeling Beveland Ton de Koning, lepestraat 26, 's Gravenpolder Heemtuinwerkgroep KNNV afdeling Beveland Carola Achterhof, de Stelle 24, Goes Bomenbuurt 's Gravenpolder Mevr. D. de Koning, lepestraat 26, 's Gravenpolder Walcheren Werkgroep Landschapsverzorging Walcheren Luud Persijn, Landluststraat 14, Middelburg KNNV afdeling Walcheren Freek Wisse, Prins Bernhardlaan 12, Vrouwenpolder Werkgroep Oranjebosch Peter van der Vliet, Dunoweg 24, Oostkapelle Zeeuws-Vlaanderen Natuurbeschermingsvereniging de Steltkluut Lucien Calle, Walstraat 7, Terneuzen Natuurbeschermingsvereniging 't Duumpje Sjaak Herman, Kloosterstraat 16, Sluis

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2000 | | pagina 28