4. Bureau De boom in 2-2000 Het bureau van de stichting is gevestigd in het Ravelijn (Ravelijn de Groene Jager 5) te Goes, waar tevens andere Zeeuwse natuur- en milieu-organisaties onderdak vinden. Personeel Per 31 december 1999 waren de volgende medewerkers in dienst van SLZ: - Foort Minnaard, coördinator, 5 dagen per week - Harry Verkaart, hovenier, 2.5 dag per week - Peter Maas, regiomedewerker/plv. coördinator, 4 dagen per week - Rudie Geus, regiomedewerker, 5 dagen per week - Peter van der Vliet, begeleider vrijwilligerswerk, 3.5 dag per week - Tonnie Outermans, medewerker landschapsonderhoud, 2.5 dag per week - Nettie Wilderom, administratie, 2 dagen per week - Marianne Lundahl, weidevogels/agrarisch natuurbeheer, 5 dagen per week - Winant Halfwerk, medewerker algemeen, 4 dagen per week - Theo Aernoudts, assistent-regiomedewerker, 4 dagen per week - Frank Hamelink, assistent-regiomedewerker, 5 dagen per week - Nanning-Jan Honingh, assistent-regiomedewerker, 5 dagen per week - L uciën Calle, assistent-regiomedewerker, 4 dagen per week - Ewoud Voogd, medewerker algemeen, 4 dagen per week Via de WlW/banenpool zijn op 31 december 1999 5 medewerkers bij SLZ geplaatst (alle 5 dagen per week): - Sjaak van Eenennaam, medewerker landschapsonderhoud - Alex Kunst, medewerker landschapsonderhoud - Kees Tonkens, medewerker landschapsonderhoud - Wim Wisse, begeleider vrijwilligers, medewerker landschapsonderhoud - Ton de Koning, begeleider vrijwilligers, medewerker voorlichting en algemeen Afscheid namen we van Willem Hemminga. Hij kreeg ander werk via de WIW. Zijn plaats werd ingenomen door Sjaak van Eenennaam. Kees Tonkens volgde vanaf september de opleiding 'zelfstandig beroepsbeoefenaar groene ruimte' in het kader van het leerlingwezen in de groene ruimte. Dennis de Vos werkte gedurende een deel van het jaar bij de stichting in het kader van het Jeugd Werk Garantie plan. Jaarverslag 1999 Stagiairs Gedurende 1999 waren 5 stagiairs werkzaam bij de stichting. Jeannot Prins (Hogeschool Delft) zette samenwerkingsmogelijkheden rond land schapsbeheer in de Euregio Scheldemorid op een rij. Eveline Hamelink (bos- en natuurbeheer opleiding Helicon Velp) hielp mee bij het voorbereiden van projecten in Zeeuws-Vlaanderen. Karin Mol (Groen College Goes) verrichtte vergelijkbare werkzaamheden in de regio Noord- en Midden-Zeeland. Via diverse opleidingen van het Groen College Goes werden gedurende een deel van het jaar twee stagiairs bij de stichting geplaatst: Marco van Antwerpen en Sabrina Rijkhals. Zij werkten gedurende langere of kortere tijd mee aan het landschapsonderhoud. Vele vrijwilligers zetten zich in 1999 belangeloos in voor de stichting. Naast alle deelnemers aan de diverse vrijwilligersgroepen, betreft dat Astrid Westdorp, die op kantoor hielp met diverse administratieve klussen.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2000 | | pagina 5